Huvitav spämm

Tüng!Eile avastasin oma töisest postkastist ühe üsnagi huvitava spämmi milles mulle pakuti koduleheküle valmistamist 70% soodsamalt. Niisugust imepakkumist pidin ma enne filtreerimist muidugi vaatama. Huvitavaks tegi selle pakkumise asjaolu, et tavalise spämmeri kohta oli tekst väga arukalt kokku pandud. Kasutatud oli täiesti korrektset ja ilusat keelt (ainult 2 näpuviga), mõte oli ladus ja loogiline, jne. Siiski tõmbas üks lõik mu erilise tähelepanu (minu rõhutus):

...

Sevenline poolt loodud koduleht on arvestatav turunduskanal, mis aitab teil oma eesmärke saavutada. Toimivate kodulehtede valmistamine oma klientidele on meie edu alus:

...

Kiire otsing andis tulemuseks, et see lõik ja ka kogu ülejäänud kirja sisu pärineb Sevenline Internetiturunduse lehelt Kodulehe valmistamine.

Kahjuks polnud meilis mitte ühtki kontaktivõimalust, peale meiliaadressi vipinternet@hot.ee ära toodud ja otsing ka niisuguse tegelase kohta ka mingit infot ei andnud.

Kuna ma juhuslikult tean, kes Sevenline taga on, siis küsisin kommentaari. Nemad ei teadnud asjast midagi ja kellelegi nad niisuguseks asjaks luba pole andnud.

Kas see ongi nüüd mingi uudne nipp endale teiste kirjutatud tekstiga klientide võitmiseks? Mulle tundub, et siin on mitmeid kannatajaid: mina (OK, tööpostkasti justkui võib vabalt spämmida) ja Sevenline, kelle teksti spämmer jultunult kasutab. Abi pole meie kandis vist kusagilt mujalt loota, kui Võsareporterist.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #
One comment on “Huvitav spämm
  1. Kus juures Sevenline tekstid on ka varem kopeerimishuvilisi ligi meelitanud. Ühes veebis oli SL sisu kopeeritud nii, et piltide URLid olid ikka veel meie serveris. Pakkusin neile koostöö võimalust, aga nad ei vastanud. Võtsid kopeeritud sisu maha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*