Jumalik tõde: Pi = 3,0

Pi = 3.0Kes kristliku jumalasõnaga lähemalt tuttav on ja seda ka järgib, see peaks seda juba ammu teadma. Piibel, mis on ju jumala enda sõna või siis vähemalt tema sõnade järgi kirjutatud, on ju ilmeksimatu. Just nimelt piiblist tuleb välja, et ringi ümbermõõt on kolm (3,0) korda suurem kui diameeter.

Kes piiblit nii hästi ei tunne, et ise vajalik koht üles leida, nendele siin väike vihje: Vana testament, Esimene Kuningate raamat, 7 : 23:

23. Ja ta valmistas valatud vaskmere, kümme küünart äärest ääreni, täiesti ümmarguse, viis küünart kõrge, kolmekümneküünrane mõõdunöör ulatas selle ümber.

Võttes nüüd "kolmekümneküünrase mõõdunööri" ringi ümbermõõduks ja "kümme küünart äärest ääreni" ringi diameetriks saamegi, et ringi ümbermõõt jagatud tema diameetriga annab tulemuseks 3,0. Teoreetiliselt on võimalik, et 30-küünrasest nöörist jäi natuke üle. Sellisel juhul on Pi veel väiksem kui 3,0.

Toodud lõik ei ole kuidagi kontekstist välja rebitud, nii enne kui ka pärast on juttu ehitustöödest. Tõsiusklikud, kes oma elu ainult piibli järgi seavad, peavad nüüd kogu elu ja maailma ümber hindama

PiNeed uskmatud, kes rohkem teadlasi usuvad ja võibolla isegi evolutsiooniteooriat tunnistavad, nemad usuvad, et ringi ümbermõõt jagatuna diameetriga annab tulemuseks konstandi, mille väärtus on 3,14, laiemalt tuntud ka kui Pi.

Leidsin siit: God Said Pi = 3; Stand By Your Beliefs Dammit.

Käesolev post on pühendatud kõigile inimestele üle maailma, kes arvavad, et koolides tuleks õpetada kreatsionismi ja mitte evolutsiooniteooriat. Bite my shiny metal ass!

Sildid: #, #, #, #, #
2 comments on “Jumalik tõde: Pi = 3,0
  1. Urho ütleb:

    Mõõtsin lausa 3x üle, on ikka 3,14… küll. Võta cd plaat 120mm diameetriga, joonista paberile sirge ja sõida üks täisring. Pärast mööda ringi pikkus ja jaga diameetriga….

  2. Aarne ütleb:

    Kuna mul kurvimeetrit pole, siis ei saa ma mõõtmistulemusi kasutada. Kasutan ainult arvutusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*