Kevad käes – muru väljas

Ilus kevadKindlasti on kõik staažikamad netikasutajad näinud naljasaitide pilte, kus arvutiklaviatuuri sees kasvab muru. Mulle on see idee alati meeldinud aga kuni siiani pole kunagi piisavalt viitsimist olnud, et asi ise ära teha.

Sellel aastal tuleb kevad teisiti. Kuna kodus oli olemas vana klaviatuurinärakas, muld ja muruseeme, sai asi ette võetud. Mina kruvisin klaviatuuri lahti ja rookisin seest kogu sisu välja ning laps eemaldas klahvid, täitis korpuse mullaga ja külvas muru sisse. Pärast koristas kogu tekkinud sodi ka ära.

Kuna mul oli kasutada pritsmekindel klaviatuur, siis oli klahvide eemaldamine vajalik selleks, et rohulibled kusagilt ka välja saaksid. Uhkem oleks olnud, kui mõnel vanemal klaviatuuril oleks saanud kõik klahvid alles jätta ja kogu klahvide osa oleks ühtlaselt haljendanud aga niisugust mul proovimiseks käepärast polnud.

Esimesed libled ilmusid aukudest umbes 4 päeva peale külvamist. Nädal peale projekti algust on tulemus niisugune:

Muru klaviatuuris

* * *

Viimane aiandusprojekt oli mul niisugune, et ma üritasin ühe metsast toodud kasekese külge "tuulepesa" pookida. Lootus oli, et kogu puu kasvaks koledasti krussi. Ma tean küll, et "tuulepesa" tekitab tegelikult seenhaigus, mis paneb oksad hirmsat moodi vohama,  aga proovisin ikkagi. Kahjuks see  projekt ei õnnestunud aga vähemalt metsast kase toomise ja ümberistutamise osa läks edukalt.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*