Kuidas Facebooki tõttu oma kassi MITTE kaotada

Facebook DislikeIga päev näen Facebookis oma seinal, et inimesed jagavad mingeid pilte ja abipalveid kadunud kasside, koerte ja muude pudulojuste kohta.  Mõned jagavad harva, mõned iga päev.

Mul on ajapikku tekkinud teooria, et nendel, kes igapäevaselt kadumiskuulutusi jagavad, on halb aura / karma / energia / vms.

See halb aura väljendub selles, et  nende Facebooki kontaktide loomad lähevad pidevalt kaduma.

Niikaua, kui sul niisugune jagamismootorist kontakt on, oled ka sina ja sinu lähedased igapäevaselt pidevas hädaohus!

Oma loomade ja muu vara päästmiseks on loomulikult lihtne viis: ära luba massjagajate postitusi enam oma seinale. Kontaktinimekirjast kustutamine on ka võimalus aga see on päris radikaalsematele.

Sildid: #, #, #, #, #
One comment on “Kuidas Facebooki tõttu oma kassi MITTE kaotada
  1. Marek ütleb:

    ma pole küll fb kasutaja, aga seda teemat võin pisut valgustada. nimelt on nii, et kuna Eestis on riiklik/omavalitsuse tegevus hulkuvate lemmikloomade teemas üsna nigelavõitu, siis eksisteerib hulk inimesi, kes selle on endale südameasjaks muutnud. need inimesed on muuseas omavahel hästi võrgustunud ning seetõttu liigub info kaotatud lemmikloomadest hästi. aga see on vaid väga väike osa sellest vabatahtlikust tööst, mis loomasõbrad igapäevaselt pühendavad. abitöö ametlikele varjupaikadele, lisatoidutoidu jagamine varjupaiga loomadele (et neid hoida kauem elus kui nõutud kaks nädalat), operatsioonid, asenduskodud jne. fb kasutamine võrgustiku haldamiseks on täiesti loomulik ja ausalt öeldes ei suuda ma ühtegi teist funktsiooni fb kasutamiseks isegi välja mõelda (nagu öeldud pole ma ise fb kasutaja ja võibolla räägib siin vaid minu võhiklikkus).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*