Kuidas oma blogi uues blogipuus ilusti valideerida

Siit ja sealt on kuulda olnud, et inimestele ei meeldi viis, kuidas blog.tr.ee nõuab saidi valideerimist. Ei meeldi just see osa, et tuleb teha üks uus mõttetu postitus.

Mina valideerisin oma blogi nii, et panin juba olemasolevas postituses ühele olemasolevale pildile "title" tagiks nõutud koodi.

Nüüd ei olegi mu blogis postitust, mille sisuks on ainult "mJfeTQyzTx" aga sait on ilusti valideeritud. "Title" tagi võib ka lingi juures kasutada.

Valideerimiskood pildi "title" tagis:

<img src="minu_pilt.jpg" alt="Olen ilus" title="mJfeTQyzTx ">

Valideerimiskood lingis:

<a href="http://blog.tr.ee" title=" mJfeTQyzTx ">

See " mJfeTQyzTx " tuleks igaühel siis oma koodi vastu vahetada. Pildiga valideerimine läks läbi esimesel katsel. Lingiga pole proovinud, aga teoreetiliselt võiks see töötada.

Ja tegelikult võiks sõna "valideerimine"asemel kasutada hoopis "kinnitamine".

Sildid: #, #, #, #
4 comments on “Kuidas oma blogi uues blogipuus ilusti valideerida
 1. Priit ütleb:

  väga taiplik :)

 2. pilleriin ütleb:

  a mina tegin lihtsalt ühe postituse selle koodiga ja seejärel kustutasin tolle ära. vahepeal valideerisin ära. ja toimib ka.

 3. rents ütleb:

  Õukei, aga mul on selline jama, et senised blogid on kõik normaalselt valideeritud saanud, aga nüüd teatab blog.tr.ee mulle, et “failed to open stream” blablabla. Feediga on kõik korras, lisaks on sama blogi mul varem blogipuus olnud (ka eelmine kord oli jama, mis korda sai). Ja blog.tr.ee esilehel olevale meiliaadressile kirjade saatmine on minu seisukohast olnud sama tulemuslik, kui nende aianurka matmine, vähemalt vastust pole mitte ühelegi tulnud. :(
  Kas sa selle kohta ei oska midagi öelda?

 4. Aarne ütleb:

  Peaaegu iga kord kui ma olen oma blogis blog.tr.ee kohta sõna võtnud olen ka tegijate poolse kommentaari saanud. Võib-olla on abiks, kui oma murest oma blogis kirjutad. :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*