Noorus on tõesti hukas

Delfi krimiuudisedValik eileõhtuseid Delfi krimiuudiseid:

Päris masendav. Selles valguses paistab, et mina olin lapsena väga hea poiss. Kunagi ei lõhkunud ma midagi ära, hoopis tegin asju juurde. No vähemalt nii räägin ma oma lastele.

Ja ühe mõtte lisaksin ma siia juurde veel. Lastele ei tohtinud viina müüa ka enne alkoholimüügi piirangu kehtestamist. Äkki oleks kaval enne tagada, et seadusi täidetakse ning alles siis neid veelgi karmistama hakata...

Sildid: #, #, #, #, #, #
2 comments on “Noorus on tõesti hukas
  1. Vali Dool ütleb:

    jajah, öeldakse, et eeskuju mõjub noortele, aga kui viina ei müüda, siis ei saa ju lastele positiivset eeskuju kultuursest tarbimisest anda. Laps näeb kuidas vanem peab juba reede lõunapausil kahe liitriga koju lippama ning enne linna minekut selle sisse kallama.

    Minul küll lapsi ei ole ja tegelt mulle isegi meeldib, et nüüd kogu aeg kodus paras lasu (6 veini, liiter viina, pudel rummi, maasika nalivkat ja veel nipet näpet poolikuid pudeleid) alkot on, aga lihtsalt see põhimõte, et mingi savipäts keelab mind… see käib pinda.

  2. Pronto ütleb:

    Tegelikult hakkan ma vaikselt selle täitmise osa vastu olema. Mõtle ise — kui sa oled kogu selle aja tööl, mil meil alkoholi müüakse, siis varsti jääbi ainukeseks võimaluseks natuke napsu võtta laps pärast kooli viina järgi saata — tema päev on ju lühem.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*