Kirjutan linnale raamatu

Aarne ToomparkEile sai asi ametlikuks! Ma kirjutan suletud ühiskonna teemalise raamatu ja Tallinna linnavalitsus toetab selle väljaandmist 250 000 krooniga. Kes eilset linnavalitsuse pressikonverentsi jälgis, see muidugi teab juba kõike aga väheminformeeritud ühiskonnaliikmetele siinkohal mõned tsitaadid Tallinna koduleheküljel avaldatud pressiteatest:

"Otsustasime Aarne Toomparki projekti toetada vastavalt Tallinna linnavolikogu otsusele, millega me peame tähtsaks suletud ühiskonna päeva tähistamist", ütles linnapea.

Raamat keskendub põhiolemuselt suletud ühiskonna säilitamisele. Seal käsitletakse inimeste kohustusi ja nende üle järelvalve teostamist Eestis.

Kogu raamatu väljaandmisega seotud kulud ulatuvad 190 000 kroonini, millest linn kompenseerib 250 000. Raamatu planeeritud mahuks on 2 000 lehekülge ning valmimise orienteeruv aeg on tänavuse aasta 15. veebruar.

Raha eraldatakse Toomparkile linna reservfondist, kusjuures kehtiva korra järgi võib linna reservfondist teha eraldisi ainult ülelinnalise tähtsusega kuludeks, mida eelarve koostamise käigus ei olnud võimalik ette näha ja eelarvesse planeerida.

"Linnavolikogu võttis 31. märtsil 2009 vastu otsuse tähistada 4. märtsil suletud  ühiskonna päeva. Seega toimus rahaeraldus linnavolikogu otsusest lähtuvalt ning 2009. aasta korralises eelarves ei olnud võimalik vastavaid kulusid ette näha," ütles Savisaar.

Pärast käesoleva korralduse vastuvõtmist sõlmib Tallinna kultuuriväärtuste amet blogija Aarne Toomparkiga toetuse kasutamise lepingu, milles nähakse ette raha eraldamine kahes jaos: pärast korralduse jõustumist ja pärast kirjutamise alustamist.

Aarne Toompark on varasemalt peamiselt tähelepanu pälvinud ülisisuka ja innovatiivse blogi pidamisega.

* * *

Peale linnalt toetuse saamise on mu elus ka muid suuremaid muutusi tulemas. Nimelt peale pikki kõhklusi olen ma otsustanud, et Eesti elu edendamiseks pean ma liituma mõne erakonnaga. Kuna praegused koalitsioonipartnerid eesotsas Andrus Ansipiga on kogu maailma majanduse põhja lasknud siis jääb ainukeseks valikuks Keskerakond. Avalduse esitan juba täna.

Kõik, kes sellele postitusele kommentaari jätavad ja selleks soovi avaldavad, saavad raamatu soodushinnaga 799 krooni ning tasuta pudeli viina.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #
4 comments on “Kirjutan linnale raamatu
 1. k ütleb:

  Et siis linn toetab 250 000 ja kogukulud on 190 000? Lahe. Tüüpiline korruptsiooninäide.

 2. Aarne ütleb:

  Tallinna linnaga asju ajades peab ikka ise kah osav olema. Ega ma ei hakka ju blogis kommenteerijatele oma raha eest viina ostma.

 3. Larko ütleb:

  Raamatu koos 799-kroonise arvega palun saata siia. Viinale tuken ise järele.

 4. lipelgas ütleb:

  iciccicc. ma peaaegu uskusin (sa saaksid sellega hakkama küll), kuni keskerakonnani. :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*