Kuidas teenida palju raha – 4 nippi

Lamborghini mootorMa usun, et paljud mõtlevad, et nüüd, vahetult enne pühi ja kallil masuajal, kuluks lisaraha ära küll. Siinkohal avaldan nipi, mida paljud kindlasti teavad ja kasutavad aga samas aga paljud teised unustama kipuvad: selleks, et raha saada, peab midagi ära müüma.

1. NIPP: Kõige lihtsam on müüa neid asju, mis sul juba olemas on. Siis ei pea sa ise raha välja andma aga sisse tuleb ikkagi. Palju niimoodi ei teeni sest kes su vedelevat koli ikka niiväga tahab ja selle eest palju raha on nõus andma. See eest on tegu WIN - WIN - WIN situatsiooniga: sina saad oma vanast kolust lahti, keegi saab vajaliku asja ja ka taaskasutajad ning muud rohelised on ka rõõmsad. Kuna just rahapuudus ajendas bisnest tegema, siis järgmine nipp on suunatud juba suurema papi teenimisele.

2. NIPP: Osta odavalt ja müü kallilt: see vana tõde kipub inimestel tihtipeale ununema. Osta odavalt mõni asi ja müü kallimalt maha. Niisuguse plaani juures on muidugi alginvesteeringut vaja ja hoolega tuleb jälgida, et sa ikka niisuguse asja ostaksid, millele pärast ostja ka leiad. Kui raha ikka väheks jääb, siis aitab järgmine nipp.

3. NIPP: Osta väga odavalt ja müü kallilt: paned tähele, et algse investeeringu maht on vähenenud, müügihind on sama aga kasum on suurem. Niisugusest kavalast majandamisest paremat leida on raske aga siiski võimalik: selle saladuse paljastab neljas nipp.

4. NIPP: Osta väga odavalt ja müü väga kallilt: vähendades ostu- ja suurendades müügihinda teenime vahel maksimaalse kasumi. Sellest nipist parem olla saab ainult see, kui sa saad asjad tasuta ja müüd need ülisuperkallilt edasi. Reaalses elus tuleb niisugust olukorda kahjuks üliharva ette, kui üldse.

Boonusnipp: Keegi annab sulle niisama raha ja sa ise ei pea mitte midagi tegema. See kuulub ulmevaldkonda ja reaalses elus ei toimi. Unistada muidugi võib...

Loodetavast aitavad need ärinipid sul pühadeks palju raha teenida ja sa saad mulle hästi kalleid kingitusi teha. :)

Sildid: #, #, #, #, #
10 comments on “Kuidas teenida palju raha – 4 nippi
 1. MNC Broz Tito ütleb:

  + alati võib ju mingi lollaka ja pea-aegu, et töötava ääd-onni kokku klopsida ja päälikule selgeks teha, et firma/kompanii ei ole ilma selleta jätkusuutlik … ei tohi ainult ära unustada, et peale “lisamist” tuleb see ka aktiveerimata jätta.

  Töötab 100 %

 2. Celtic ütleb:

  Ma täiendaks veidi seda boonusnippi – raha asemel ütleks ma pigem väärtuseid. Näiteks lood sa oma mingi teenuse või asja, mida sa ajad, jaoks väärtuseid ja usalduskrediiti. Selle eest pakub keegi sulle midagi täiesti tasuta teatud kergetel tingimustel. sina aga müüd tasuta saadud asja edasi. Ja raha tuleb. Muidugi mõista mina nii ei tee ;) aga võimalus oleks. Võidavad kõik osapooled, asja kinkija, sest saab endale soovitud lisaboonuse, asja saaja, sest pakub antud asja suhtes kvaliteetsisu näiteks oma blogile ja samas ka saab võimaluse too kingitus maha müüa, sest puhtjuhuslikult on kingituse turuhind päris hea.

  Turunduse põhimõte – tasuta asja eest saad rohkem tasu, töötab alati ning väga huvitavaid teid pidi.

 3. MNC Broz Tito ütleb:

  põhimõtteliselt on vaja ennem tekitada vajadus teatud toote järgi ja alles siis see kuradima jebaa välja mõelda ning reaalselt valmis meisterdada…

  Mu sugulane sai kunagi 62 rubla preemiat, kuna suutis arvuti 12 (vms.) nanosekundit “kiiremaks teha*”
  Põhimõttellsiel tegi ennem selgeks, et tärkava konkurentsi raames on tähtis kiirus ja blablabla ja kui lõpuks küsiti, et ” kus on?”- siis keeras raalil, enam ja vähem paari kruvi vasakule ja paremale** ning jäi äraootavale seisukohale, et tõestage ainult , et arvutaja nüüd 12 nanosekundit kiirem pole :D

  *täpne sõnakasutus, mida mainiti ka premeerimisel.

  **Äärmiselt kunstiline liialdus

 4. Aarne ütleb:

  Te pakute siin nii keerulisi lahendusi… Programmeeri, loo väärtusi, tekita vajadus, jne. Selle pärast inimesed nii vaesed ongi, et ei kasutata lihtsaid võimalusi. :)

 5. Celtic ütleb:

  Lihtsad võimalused on juba ammuilma läbi proovitud ning kuna seda teevad kõik, on ka turg ses vallas kokku kukkunud.

 6. Saavutame ütleb:

  Tere kõigile!

  Soovin teile veel kord Head Uut Aastat!

  Tahaks pakkuda teile head raha teenimist Interneti kaudu.
  Ise olen teeninud raha seal juba pikka aega. Enne seda olin
  palju otsinud neid võimalusi teenida internetist, kuid suurem
  osa nõuab palju aega ning närve, kuid sissetulek on väga väike.

  Siis leidsingi meie kodumaise süsteemi teenimiseks.

  Esimene asi, mis kohe hakkas meeldima, on see, et ei pea istuma
  pool päeva, ning aega raiskama sellele, et teenida raha
  (raha teenimine päevas võtab minul aega umbes 5 minutit).

  Teine hea asi on see, et teenitud raha väljamaksmine käib lihtsamalt
  ning mugavamalt.

  Heaks eeliseks on ka see, et kõik teenitud raha on eurodes!

  Antud teenimise süsteem on PARIM!

  REGISTREERIMISEKS, PALUN KLIKKIGE SIIA:
  saavuta.ee/register.php/euro.html

  KULUTAD AEGA VÄHE, KUID TEENID ROHKEM!!
  SOOVIN TEILE PALJU EDU!!!

  —————————————-
  Aarne: Mõtlesin ja mõtlesin ning lõpuks otsustasin, et see kommentaar on spämm. Toodete ja teenuste reklaam ja muu kommerts käib minu blogis raha eest. Kasutustingimused.

 7. Alari ütleb:

  KLe need näited on siililegi selged. Kõik üritavad neid kasutada, et osta odavalt ja müü kallilt.
  Ps! see ongi äri

  Tooge siis mõni näide, mis tasub antud hetkel

 8. nipp ütleb:

  Üks nipp on ka see,et vii vanarauda ära ma ise teen ka nii vahel kui rahaga kitsas

 9. Loomulikult... ütleb:

  Loomulikult antakse raha! – ja muide väga palju!
  Ma paneks ühe nipi juurde-töölkäimise!Kus teie mõistus on inimesed?Ei ole jaksu tööl käia?Sel juhul otsige endale sponsorid ,kes teid korralikult pühadel sponsoreerivad!

 10. Hardi ütleb:

  Ei ole nii

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*