Lumepall võib maksta 50 või isegi 75 eurot

Lumi 10.04.2011Blogfest 2011, järjekorras juba kolmas, toimub sellel aastal 6. juunil. Praegu saab registreeruda kirja teel (maarja@altex.ee) hinnaga 50€. Varsti avatakse registreerumine ka aadressil tallinnblogfest.com ja siis on hinnaks juba 75€.

Ja nüüd lumepallide juurde (väljavõte Altexi kirjast):

Nagu ikka, jagame välja ka tasuta pileteid. Selleks peaksid sa külmutama lumepalli ja võtma selle BlogFestile kaasa. PS! See peab olema lumepall, mitte jääpall. Sa pead ennast siiski seminarile registreerima ja me koostame sulle arve. Kui tood kaasa lumepalli, saad tasuta sisse ja arvet tasuma ei pea. Soovime edu :)

Mul endal praegu enam lund pole aga äkki ma juuni kuus leian kusagilt... Pildil olevatele lumevarudele (pilt on tehtud pühapäeval, 10. aprillil) oleks mul ligipääs olemas aga need asuvad minust peaaegu 70km eemal. Üldse tundub mulle, et kavalam oleks üritada lume kusagil säilitamist ning sellest alles vahetult enne ürituse algust pall valmis teha.

 

Sildid: #, #, #, #, #
2 comments on “Lumepall võib maksta 50 või isegi 75 eurot
 1. A.I.V.O. ütleb:

  Äkki tuleb Imaverest läbi hüpata ning sealt saepuru nuruda?
  Ja siis saad veel oma äri püsti panna – teed mitu lumepalli ja müüd ürituse väravas 25 Eesti Uue Rubla ehk EURi eest (per pall) maha…
  Kui sul ei õnnestu kõiki valmistehtud palle maha müüa, võid ju vabalt need päikese kätte sulama jätta.
  Äri missugune ;)

 2. Aarne ütleb:

  Pildil olevast lumest kaugel pole ka kuhi saepuru. :)
  Mul on põhiliseks probleemiks see, et mul pole pakitud lund kusagil säilitada. Keldrit pole ja külmkappi ei mahu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*