Reeglid mu tütrega kohtamaskäimiseks

Relva puhastamasAeg muudkui veereb ja ükskord jõuab asi sinnamaani, et tütar hakkab kohtamas käima. Avaldan oma blogis igaks juhuks mõned üldised  reeglid, millega minu tütarde peikad arvestama peaksid.

Reegel üks:

Kui sa akna all vilistad, siis ma oletan, et keegi otsib oma koera. Ma võin enda murdjad ka välja saata.

Reegel kaks:

Sa ei puuduta mu tütart minu juuresolekul. Sa võid teda vaadata aga pane tähele, et su pilk ei langeks kaelast allapoole. Kui sa oma käsi temast eemal ei suuda hoida, siis ma pean need eemaldama.

Reegel kolm:

Ma tean, et seda peetakse mõnelpool moodsaks, kui poisil on jalas laiad püksid, nii et need ähvardavad iga hetk maha kukkuda. Ära võta seda solvanguna aga sina ja ka kõik su sõbrad olete täielikud idioodid. Avatud meelega, nagu ma olen, olen siiski valmis kompromissile minema: sa võid mu tütrega kohtudes kanda 10 numbrit suuremaid pükse mis paljastavad aluspesu. Selleks, et su püksid jalast ära ei tuleks, kasutan ma oma naelapüstolit ning kinnitan need kindlalt su puusadele.

Reegel neli:

Ma olen kindel, et sa juba tead, et ilma kaitsevahendita seks võib sind tänapäeval tappa. Ma teen sulle asja veelgi lihtsamaks: kui asi puudutab seksi, siis olen kaitsevahendiks mina ja ma tapan su ära.

Reegel viis:

Et me üksteist paremini tundma õpiksime, peaksime me rääkima spordist, poliitikast ja muust igapäevasest. Palun ära tee seda. Ainuke informatsioon, mida ma sult kuulda tahan, on teavitus, et millal sa mu tütre koju tagasi tood. Ainuke sõna, mis selle info mulle edastab, on "varakult".

Reegel kuus:

Ma ei kahtlegi, et sa oled populaarne poiss ja sul on ka teiste tüdrukutega sebimiseks piisavalt võimalusi. See sobib juhul, kui see sobib ka mu tütrele. Vastasel juhul on nii, et peale seda, kui sa oled hakanud mu tütrega käima, sa teiste tüdrukutega niikaua ei hängi, kuni mu tütar su maha jätab. Kui sa ta nutma paned, siis panen mina sinu nutma.

Reegel seitse:

Kui sa pead mu tütart esikus üle tunni aja ootama, siis sa ei hakka ohkama ja nihelema. Kui sa tahad õigeks ajaks kinno jõuda, siis sa ei peaks kohtamas käima. Kui mu tütar ennast meigib, siis tavaliselt võtab see kauem, kui silla värvimine. Selle asemel, et niisama passida võiksid sa midagi kasuliku teha. Näiteks mine vaheta mu autol õli ära või niida muru.

Reegel kaheksa:

Järgmised kohad ei ole sobivad mu tütrega kohtamas käimiseks: Kohad, kus on voodeid, diivaneid või üldse midagi pehmemat, kui puust pink; Kohad, kus pole vanemaid inimesi, politseinike või õpetajaid; Pimedad kohad; Kohad, kus tantsitakse, hoitakse käest kinni või ollakse õnnelikud; Kohad, kus ümbritsev temperatuur on liiga soe, et mu tütar kannaks seljas midagi vähemat, kui rullkaega kampsun või kurguni kinninööbitud jope. Romantilise sisuga filmid on keelatud. Filmid, kus näidatakse mootorsaage, on OK. Hokimatš on OK aga vanadekodu on veel parem.

Reegel üheksa:

Ära valeta mulle. Ma võin küll tunduda kiilaneva keskealise paksukesena aga kui asi on mu tütres, olen ma su maailma kõiketeadev ja halastamatu jumal. Kui ma küsin, et kuhu, kellega ja kui kauaks te minna plaanite, siis on sul vaid üks võimalus öelda tõtt, kogu tõtt ja ei midagi muud, kui tõtt. Mul on pumppüss ja labidas ning matmiskoht juba valmis vaadatud.

Reegel kümme:

Ole ettevaatlik. Ole väga ettevaatlik. Kui ma oma tütart koju ootan, siis hääled mu peas käsivad mul pidevalt pussi teritada. Kohe, kui sa autoga maja ette jõuad, välju autost ja hoia oma käed nähtaval. Teata selge häälega, et sa tõid mu tütre turvaliselt ja õigeaegselt koju ning ava talle autouks. Kui tütar on väljunud, siis istu viivitamatult autosse ja sõida minema.

* * *

OK, ma tean, et see nali on vanem kui internet aga naljakas on ikkagi. Eriti, kui murdealine tütar kodus kasvamas. Tõlkisin jällegi üsna vabalt ja muutsin veidike Eesti oludele kohasemaks. Pealegi, reedeks on hea mõned reeglid jälle meelde tuletada.

Sildid: #, #, #, #, #
13 comments on “Reeglid mu tütrega kohtamaskäimiseks
 1. Asjadest ütleb:

  Väga asjalikud reeglid. Mul on 2 tütart… :)

 2. Karl ütleb:

  hea :) aga mina polnud varem seda kuulnud

 3. IRW ütleb:

  väga karmid reeglid:D vana teie tütar on?:D

 4. Aarne ütleb:

  Kaks tütart, vanem 13, noorem 7.

 5. wr ütleb:

  Oh, isa, kes siit isegi 1% ellu viib, balansserib ikka veel päris nõmeduse piiril, täitsa Psyhco Dad. Ainult reeglist 4 saab midagi vajalikku tuletada.

 6. Aarne ütleb:

  Ma võtsin need reeglid ühes Uruguai teadusajakirjast ja just selle pärast ma selle postituse ka oma teadusartiklite rubriigis “Nali ja naer” avaldasin. Tegu on ikka tõsise asja, mitte mõne naljaga.

 7. Offf ütleb:

  Tegelikult arvan ma, tütre isa ja praktilise inimesena, et suvaline tüüp, kes tuleb su tütart kohtama kutsuda tuleb kohe sealsamas ukse peal läbi peksta ja siis välja visata. Milleks oodata vägivallaga, kuni tüüp on midagi keelatut teinud. Niikuinii ta teeb. Seega on jõhker preventiivne vägivald, nagu ikka, antud olukorras parim lahendus.

 8. Kristi ütleb:

  head reeglid, kuid kahjuks päris elus suht ebareaalsed. kui eesmärgiks on vanaisa rolli võimalikult kaugesse tulevikku lükkamine, siis aitab ainult järgmiseks X aastaks nt keldrisse lukutaha panemine.

 9. No hard feelings ütleb:

  Reaalses elus paneb mõni enesekindel ja egoistlik paha poiss su teismelisele tütrele sama päev taha kui nad kohtuvad, kasutab paugu lahti saamiseks, järgmine päev on tüübil juba uus tüdruk korraks panemiseks. Sinu tütar aga nutab kodus patja, kuidas ei saanudki ära taltsutatud ja endale. Aga taltsutamatud, enesekindlad, egoistlikud pahad poisid on nii ihaldusväärsed. Järgmise korrani…

  [Kui ma oleks tütre isa, läheks vist peast halliks. No ma tean ju, kuidas noortel asi käib (ise ka noor, kahekümnendates) – tüdrukud on osadele tüüpidele lihtsalt paugu lahti saamiseks ja “järgmine!” Samas selliselt käituvad tüübid on kõige kuumem kaup tüdrukute arvates. Kasvata nii hästi kui tahad, selle vastu ei saa ikkagi midagi teha, et noortele naistele ei lähe peale mitte viksid, viisakad, naisi austavad jne noormehed, vaid ikka enesekindlad, egoistlikud, taltsutamatud pahad poisid.]

 10. Kert ütleb:

  Matmiskott kirjutatakse ikka ühe t-ga mitte mattmiskott. Ilmselt on tõesti tegu mingi kiilaneva kompleksides jorsiga, kel jäi just elumee mängimise tõttu põikool ja sellega seoses ka eesti keele algkursus pooleli. Aga tore, et vähemalt õpib enda tehtud vigadest…

 11. Aarne ütleb:

  Parandasin vea ära.

  Põhikool on lõpetatud ja kiilanemine mind ei ähvarda.

 12. tyyp ütleb:

  tead, su tytart polegi vaja siis kuhugi kutsuda. koduteel põõsasse tõmmata ja läbi tõmmata

 13. j ütleb:

  Kas sa tead et sul on kole tütar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*