Lahendus pronkssõduri probleemile

Pikemat aega käib mingi jama pronkssõduri ümber. Küllap see jama on juba kõiki ära tüüdanud. Ühed tahavad vaesekest maha- ja teised üles lasta. Mõned viiksid kuju kuhugi müüride vahele ja mõned ehitaksid kujule müüri ümber. Mõned kurjamid tahaksid kuju värviga üle valada ja mõningad lähenevad teisele kahtlaste kottidega.

Välja on pakutud mitmeid lahendusi alates utiliseerimisest kuni Maarjamäele teisaldamiseni. Alati, kui keegi mingi idee välja pakub, siis on sellele hulgaliselt vastaseid.

Lõpuks on minul sellele probleemile lahendus olemas. Ma ostan selle sõduri lihtsalt ära ja viin minema.

Minu pakkumine

Ostan Tõnismäel paikneva pronkssõduri ära ja maksan selle eest 100 (ükssada) Eesti krooni.

Kohustun kuju ära viima ühe nädala jooksul alates ostu-müügilepingu sõlmimisest.

Kohustun hiljem haldama pronkssõdurit nii, et keegi ei saa selle ümber mitte mingisugust koosolekut, meeleavaldust, rahvakogunemist, jne korraldada.

Kui pronkssõduri probleem on lahendatud läheb meil kõigil elu paremaks. Väheneb rahvustevaheline vaen ja politseil on jälle mahti Tõnismäel passimise asemel mõni kurjategija kinni püüda. Linn ei peaks raha kulutama vingete piirdeaedade ehitamiseks. Vastupidi! Minu lahendus tooks linnale hoopis raha sisse ning aitaks kaasa linnas avaliku korra säilitamisele. Samuti saaks linn saadud raha arvelt natuke pensionäride rasket elu leevendada, teid parandada, jne.

Müüsin mõned arvutijupid maha ja nüüd on mul raha olemas. Tõestuseks ka juuresolev pilt:

Raha pronkssõduri ostmiseks

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*