Laupäeval ei joo!

Liviko.ee - Viru ValgeMasendavad poisid ja tüdrukud on välja tulnud ideega, et jätaks sellel nädalavahetusel vahele.

Delfi kirjutab:

Keskerakonna Noortekogu tegi põllumajandusminister Ester Tuiksoole ning Tallinna linnapea Jüri Ratasele ettepaneku pidada Estonias toimuvad vabariigi aastapäeva tähistavad üritused alkoholivabalt.

Hea, et tegemist ei ole valimiseelse populismiga, vaid tõesti sügava murega Eesti rahva pärast.

Tahaksin siinkohal noortele meelde tuletada, et nemad peaksid kogu aeg vahele jätma. Vastavalt hetkel kehtivale Alkoholiseaduse paragrahv 46'le ei tohi alaealised alkoholi tarvitada. Ei leidnud Riigiteatajast täpsemat alaealise definitsiooni, aga ma oletan, et ala-iga kestab kuni 18 eluaastani.

Ise vaatan, et kuidas kujuneb. Käsu peale mitte tilkagi aga pitsi sisse ei sülita kah, kui pakutakse. Nädalavahetus ikkagi.

Sildid: #, #, #, #, #, #
2 comments on “Laupäeval ei joo!
  1. viiu ütleb:

    MASENDAV on see, kui üks partei oma propagandaüritusel surub külameeste taskusse pudeli viina sildiga “Kooliviin” (pean silmas vendi Vitsuteid, kelledest üks on teatavasti kriminaalse taustaga). Noorte kohta ei oska muud öelda kui “Ooo tempora, ooo mores!”, mõistusega inimesed peaksid ise endaga hakkama saama.

  2. viiu ütleb:

    MS. Kogemustest ütlen , et “Viru Valge” on vastik ilge kibeda maitsega viin. Seda arvamust jagavad mitmed mu tuttavad. Peale selle kallis kah.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*