Tahan, et Vabaduse väljak jääks linnale

Laevamees saab Vabaduse väljaku endale? Jälle mingi J.O.K.K värk. Loodame, et see asi tal ikka nii lihtsalt läbi ei lähe. Muidu peab linn varsti Vabariigi aastapäeva paraadiks endale platsi üürima hakkama. Masendav.

EPL: Leedo rajab Vabaduse väljaku maa-aluse parkla
Postimees: K-kinnisvaraafäär Vabaduse väljakul
Delfi: Leedo rajab Vabaduse väljaku allmaa parkla
Eesti Ekspress: Leedo: Saaremaa püsiühendust ei tule

Leidsin netist niisuguse kirjatüki:

Keskerakond on Tallinnas askeldamas järjekordse afääri mõõte võtva kinnisvaraskeemi kallal. Vaikselt ja jultunult on linnavalitsus andmas ilma mingi konkursita Keskerakonna pikaajalisele rahastajale käest kätte üle Vabaduse väljakut.

Kuidas taoline jultunud skeem välja näeb?

Kaarli puiestee ääres asuvad tenniseväljakud, mis kuuluvad Vjat?eslav Leedoga seotud firmale. Linnavara eest vastutava abilinnapea plaani kohaselt on linn vabatahtlikult nõus liitma nende tennisväljakute külge ka kogu Vabaduse väljaku. Hiiglaslikule kinnistule – ehk kogu Vabaduse väljakule - seataks seejärel hoonestusõigus. Ilma konkursita. Otsustuskorras.

Hoonestusõiguse saaks endale Vjat?eslav Leedoga seotud OÜ Varamaad Kinnisvara. Skeem on just nii keeruline, et esmapilgul õiglane tunduda ja just nii jõhker, et mõtlev linnaelanik külmajudinaid tundma panna.

Kui Sa ei ole nõus pealt vaatama, kuidas Keskerakond linna ja maksumaksjate varaga jultunud ja hämaraid skeeme ellu viib, anna allkiri Vabaduse väljaku linnale jätmise poolt või saada oma toetus-email linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe aadressile keit.pentus@reform.ee. E-mailis pole vaja ära märkida muud, kui lause "Tahan, et Vabaduse väljak jääks linnale."

Tegelikult saab oma toetusallkirja anda ka aadressil http://www.reform.ee/auslinnavalitsemine. Mina andsin, anna sina ka.

Sildid: #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*