Ma esitlen Teile reklaamiagentuuri PlanB!

Jätke jama!Igaüks, kes tegeleb kodulehtedega on tõenäoliselt kuulnud väljendist  "SEO". Kindlasti  suudab ta ka mõista, kui oluline kogu see kraam on.  Nendele, kes siiski ei tea, siis lühend SEO tähendab inglise keeles “Search Engine Optimization“. Sellele väljendile on mitmeid tõlkeid ja asjale lähenetakse vägagi erinevalt.

Eestis nii tüüpiline traditsiooniline ja stagneerunud vanakooli netiturundaja tõlgib seda kui “otsingumootoritele optimeerimine“ ja asja sisuks on see, et su koduleht tehakse niisuguseks, et see otsingumootoritele meeldiks ning koduleht otsingutulemustes esimeste hulgas oleks. Tüüpiline ja igav.

Vaid kõige kreatiivsemad ja atraktiivsemad spetsialistid, nagu näiteks firma Plan B Creative, suudavad siin asja sisulise mõtteni minna. Nemad võtavad otsingumootori ning optimeerivad selle sinu koduleheküljele vastavaks (teenuse nimi “Otsingumootori optimeerimine“). Tase ja vinge!

Lisaks sellele töötab PlanB välja, trükib, positsioneerib, turundab ja planeerib pea et mida iganes. No ja lõpetuseks ei saa mainimata jätta, et neil on hunnik eraisikute meiliaadresse, millele nad saavad üsna valimatult kraami saata.

* * *

Eestikeelse spämmiga on kahjuks see lugu, et Gmail taha ühelt saamalt saatjalt tulnud rämpsu mitu korda käsitsi spämmiks märkida lasta. Natukese aja pärast filter siiski õpib ja edaspidi ei kuule ma loodetavasti Plan B Creative OÜ nimelisest firmast enam mitte kunagi mitte midagi.

Sildid: #, #, #, #, #
One comment on “Ma esitlen Teile reklaamiagentuuri PlanB!
  1. Tõnu Samuel ütleb:

    Täitsa juhuslikult olen ka neist täna kirjutanud:
    http://no.spam.ee/?p=394

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*