Mina – terve mõtleja

MeresNipitiri arvab, et ma olla noore mehe kohta terase taibuga.

Tegelikult ta kahjuks eksib. Nimelt olen juba ma ilgemalt vana. No või sulab veel suus ära aga kooli uksest sisenedes vaadataks mind juba imelikult. Südames olen ma ju ikka veel ja alati noor, aga passi vaadates jääb mingi teine mulje.

Tegelikult olen ma juba vanem olija kes on abielus, kelle on kaks last ja kodulaen. Lapsed on mul kah juba vanad. Vanemale õpetasin hiljuti seda, kuidas Metsatölli kontserdil esiritta moššima trügida. Noorem tunneb tähti ja veerib lugeda. Kaasa on ainuke, kes iga aastaga aiva nooremaks läheb.

Kui ma olen oma blogis mingisuguse noore nagamanni mulje jätnud, siis on muidugi jama. Tõsiselt, 35 pole enam päris esimene nooorus.

Sildid: #
5 comments on “Mina – terve mõtleja
 1. nipitiri ütleb:

  Kuramus, enam ma sind ei kiida :S
  Mõtlesin just, et määrin mett mokale…
  Selge on aga see, et kui sina oled sellises vanuses, siis mina olen juba surnud:p
  Metsatöllile ma ei jõudnud, töö raapen segas :S

 2. Larko ütleb:

  Aarne, räägime 15 aasta pärast uuesti, kes vana, kes noor. Siis peaksid Sa mu praeguses vanuses olema ja ennast päris nooreks tunnetama. :-P

 3. kukupai ütleb:

  Ausalt, mina olen Larkoga nõus. Number pole miski näitaja, mõni on 20-selt juba nii resigneerunud olemisega et pane kohe kirst valmis. Teine teeb veel 80-seltki hulga noorematele ära.

 4. veel noor ütleb:

  Ma tunnen Teda.
  Ta on ikka jube vana.

 5. Mannu ütleb:

  Sa ütled et sina õpetasid mulle kuidas lavaette saada ?! x) Ma oskasin seda täitsa ise kaa teha . Sina olid lihtsalt .. kaasas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*