Kuidas on võimalik võita reis Tokiosse või Londonisse?

TrioBet: Võida reis Tokiosse ühele või reis Londonisse kaheleSelleks pole vaja muud, kui ära arvata, mitu matši võidab Baruto novembris toimuval Kyushu Bashol ja mis seisu jääb Andorra Eesti EM valikmängu tulemus. Polegi ju nii raske?

Tegelikult on asi natuke keerulisem, kui alguses välja paistab. Nimelt loositakse reis välja nende vahel, kes on mõlemad skoorid õigesti ära arvanud. Lisaks peab osaleja olema vähemalt 18 aastane, kuna korraldaja tegeleb hasartmängudega.

Osalemiseks tuleb TrioBet kampaanialehel etteantud valikutest valida sumo ja jalgpalli matšide skoorid. Erinevalt tavalistest kihlvedudest on selles kampaanias osalemine tasuta.

Kuna ma sporti ei jälgi, siis mina pidin valiku tunde järgi tegema.

Baruto paistab küll kõva mees olevat, aga ma siiski ei usu, et ta kõiki vastaseid võidab. Valisin, et skoor jääb 12:3. Käimasolev sumoturniir (11.11. - 25.11.2007) on muideks aasta viimane.

Jalgpalliga on asi palju raskem. Enne valiku tegemist arvasin, et panen seisuks 3:1 Andorra kasuks. Tuleb välja, et niisugust valikut polegi. Kampaaniameistrid on kindlad, et Eesti võidab. Olin siis minagi ja ennustasin skooriks 0:3 Eesti kasuks. Seda mängu kannab üle ka ETV. Kui nende lehte vaadata, siis on minu pakkumine vast õige.

Seejärel tuleb sisestada lahtritesse oma nimi ja meiliaadress ning tingimustega nõustuda.

Valmis!

Seejärel on veel võimalus oma sõpradele nende nimede ja meiliaadresside sisestamisega sellest kampaaniast teada anda. Selle osa jätsin ma vahele. Mulle isiklikult ei meeldi niisuguste pakkumiste saamine.

Kiirustage, sest auhinnamäng lõppeb juba 17. novembril (homme) ja reisivõitja selgub 26. novembril. Reisile saab minna järgmise aasta esimesel poolel.

Hoiatuseks lisan veel, et minu valitud skoorid on võetud laest. Ma ei jälgi spordiuudiseid praktiliselt mitte kunagi ja mul pole ei sumost ega jalgpallist halli aimugi. Enda skoorid vali ikka ise.


Tasutud teadaanneTegemist on postitusega, mille eest ma olen saanud või saan mingisuguseid hüvesid.


Sildid: #, #, #, #
3 comments on “Kuidas on võimalik võita reis Tokiosse või Londonisse?
 1. Vali Dool ütleb:

  Sina lahmid kohe kirja, aga mina uurin enne! Kuna ega minagi midagi spordist tea, siis küsitlesin kolme korüfeed, kes kellest vaid üks ütles, et Eestil on šanss see kohtumine võita… ja siis oli kohe naerust kõveras ja sihtis mind näpuga.

  Andsin lingi uudisteosakonnale, ilmselt ilmub

  Mis Barutosse puutub, siis ma sain hiljuti tema e-maili aadressi, maybe uurin järele palju ta ise võita plaanib. Eks annan siis teada.

 2. Merle ütleb:

  Kuidas sa võid arvata, et eesti võidab Andorrat ja veel sellise väravaskooriga? Isegi mina arvaks, et heal juhul viik 1:1, kui sedagi!

  Oh seda püha lihtsameelsust!

 3. Aarne ütleb:

  Kuidas sa võisid Eesti väikese tähega kirjutada? Andorra on kõvem jalkamaa, kui Eesti. Kõik maailma riigid on. Või siis mite. Selgub täpsemalt homme. Arutame kodus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*