Minu suhe Ingrid Tähismaaga…

Oluline kaabel

... on praktiliselt olematu. Selles olen ma küll kindel, et tegu pole maailma kõige koledama inimesega. Niisuguse kindluse annab mulle piisavalt pikk eluiga ja igapäevane ühistranspordi kasutamine. Olen subjekti vast mõnel korral telekast näinud ja see on ka kõik. Null. Zero. Suhe puudub.

Käesolev postitus on tehtud eesmärgiga testida, et mitu maniakki selle pealkirja peale blog.tr.ee's klikib. Kui saabusid siia blog.tr.ee kaudu, siis oled vahele jäänud. :) Samuti saab minu õlult heidetud kohustusliku Tähismaa teemalise postituse kohustus. Nüüd on see kah tehtud.

Pilt on tehtud Kuressaares ja seal on näha oluline kaabel. Ise ühendasin. Töötab. Jee. Olen kõva tegija.

Sildid: #, #, #
6 comments on “Minu suhe Ingrid Tähismaaga…
 1. Liba ütleb:

  Mina sattusin siia oma blogist. Oleksin igal juhul sattunud. Ja aru ma ei saa, miks ma ei või Innost ja Irjast lugeda. tegelik elu on värvikam , õpetlikum kui ilukirjandus, mida ma kahjuks enam üldse lugeda ei suuda.

 2. Allar ütleb:

  Issand ja püha ristivägi! Läbi pakkettakna :D

  PS: Sattusin lugema Google Readeri kaudu niiet olen patust puhas. Aga innoirja plogi loen ikka.

 3. offf ütleb:

  N6rk! Oluline Kaabel tuleb tingimata yhendada teibiga ja suruda j6uga akna vahele. Kunagi ei tohi Olulist Kaablit korrlaikult panna, sest siis l2heb alati kohe perse!

 4. Lis ütleb:

  Aga blog.tr’is on ju näha esimesed paar rida, nii et inimesed tulevad lugema teabe peale “Minu suhe Ingrid Tähismaaga on praktiliselt olematu. Selles olen ma küll kindel, et tegu pole maailma kõige koledama inimesega.” Seega on ilmne, mis postitus on :)

 5. Apollo ütleb:

  Vali Savumees Einar aasta parimaks raamatuks. Hääleta http://www.apollo.ee/kysitlus/. Auhinnad…

 6. lipelgas ütleb:

  ilmselt näed isegi, aga laekusin siia hoopis merle blogi kaudu. ja suhet ingridiga ka ei oma.
  kaabli kohta niipalju, et kunagi käis mul miski “omaenese tarkusest” kaablikutt, kes üritas netikaablit läbi välisukse piida ja üle seina õigesse punkti vedada. kuigi ta oli meesterahvas ja piisavalt pikk, aga õnneks kiitsakas, siis minu jõud jäi peale ja soolikas sai uksepiida ja plintuse taha ära peidetud. aga niipea kui ma pilgu kõrvale pöörasin, naelutas ta pühast abivalmidusest uksepiida oma kohale tagasi. seda sündmust meenutab pea kohal piidast väljaturritav nael….

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*