10 tunnust tulnukast kaastöötaja tuvastamiseks

UFOAlles eelmise aasta oktoobris levis kulutulena uudis, et Andrus Ansip olla tulnukas. Ise väitis ta loomulikult, et see on vale ja ta on ikkagi inimene. Siinkohal 10 tunnust, mida jälgides saad kindlaks teha, kes tegelikult tulnukas on:

 1. Imelikud või kokkusobimatud riided. Tihtipeale ei saa tulnukad erinevatest stiilidest täielikult aru ja panevad selga kokkusobimatu kombinatsiooni, näiteks ruudulised püksid ja triibuline särk või smoking koos teksapükste ja botastega.
 2. Ebatavalised toitumisharjumused või veider dieet. Tulnukad võivad vabalt friikartuleid lusikaga süüa või siis suurtes kogustes tablette kurgust alla ajada, ütlevad eksperdid.
 3. Pentsik huumorimeel. Tulnukad, kes Maa huumorist aru ei saa, võivad naerma puhkeda ka täiesti tõsistel hetkedel, näiteks firma koolitusfilmi näitamisel. Teine tunnus on see, et nad teevad nalju, millest keegi aru ei saa.
 4. Tihedad haiguspäevad. Asjatundjate sõnul võivad tulnukad vajada lisaaega oma energia taastamiseks võõras keskonnas.
 5. Käsitsi kirjutatud või online-päevik (blog?!). Tulnukad koguvad pidevalt informatsiooni elu kohta Maal.
 6. Igapäevaste asjade valesti kasutamine. Tulnukad võivad rahulikult korrektorlindiga oma küüni värvida seejuures aru saamata, et nad midagi valesti teevad.
 7. Pidevad küsimused töökaaslastele. Tulnukad, kes üritavad Maa kultuuri kohta võimalikult palju teada saada, võivad esitada küsimusi, mis tunduvad imelikud. Näiteks võivad nad pärida, et miks jaanipäeval nii palju lõket tehakse või miks jõuluks kuuski tuppa tuuakse.
 8. Salatsemine oma kodu ja eraelu kohta. Spetsialistide hinnangul ei räägi tulnukad tavaliselt sellest, mida nad õhtuti või nädalavahetustel teevad.
 9. Pidevalt iseendaga rääkimine. Kosmosetulnukad ei pruugi rääkimisega nii harjunud olla, kui Maa elanikud ja nad võivad rääkimist harjutada, kui arvavad endid üksi olevat.
 10. Meeleolu ja reaktsioonide muutus elektriseadmete läheduses. Näiteks võib tulnuka käitumine või meeleolu mikrolaineahju sisselülitamisel 180° muutuda.

Eksperdid ütlevad, et töökaaslane peaks vastama suuremale osale või isegi kõigile tunnustele, et teda 100% tõenäosusega tulnukaks pidada.

Oled sina mõne tulnuka leidnud?

Leitud kusagilt internetist ja kohandasin meelevaldselt Eesti oludele ümber.

Sildid: #, #, #, #
2 comments on “10 tunnust tulnukast kaastöötaja tuvastamiseks
 1. offf ütleb:

  Haaa… mul on, õieti oli, üks tulnukast töökaaslane. Nüüd töötab ta Skypes (seal on üldse kõrge tulnukate %).
  Võin veel mõned punktid lisada
  # Seletamatud ravuhood ja asjade loopimine.
  # Irratsionaalne käitumine nt. viimase raha eest taksoga Sakku ja tagasi sõita 5 päeva enne palgapäeva.
  # Võimetus kohaneda mistahes bürokraatiaga – täita avaldusi, ankeete, küsimustikke, formulare.

 2. Larko ütleb:

  Viimasel ajal olen enda juures vaata et kõiki nimetet tunnuseid tuvastanud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*