Saab ainult burksi ja õlut-viina

Pilt puudubNüüd, kus Szolnokis baaripõletamise käigus ka kohalik Comarket kinni pandi, on mu kodu lähedal veel ainult viinapood. On ka paar putkat, kust saab ajalehti, burgerit ja suitsu aga tõsist sööki peab nüüd kaugemalt otsimas käima.

Võimalik oleks ka Mustamäe Grossi poes või Kännu Kuke Maximas käia aga see nõuab juba tõsisemat ettevõtmist. Kahtlustangi, et viimase aja Mustamäe poepõlengute taga ongi just kas Maxima või Grossi karvane käsi.

Mina igatahes nende poodidesse ei läinud ja võtsin kohalikust viinapoest paar õlut. Õnneks kodus veel söögipoolist leidub.

Sildid: #, #, #, #, #
4 comments on “Saab ainult burksi ja õlut-viina
 1. offf ütleb:

  Ooo… miskip2rast ma kogu aeg arvasin, et sa kusagil maakohas elad ;)
  SZOLNOKI peatuses elasime me abikaasaga m6nda aega yyrikas peale tutvumist. Hiljuti just k2isime v2ikesel romantika-jaltuusk2igul seal kandis. Olid ajad!

 2. Aarne ütleb:

  Ma olen oma elus umbes pool aastat väljaspool Tallinna elanud. Sissekirjutus on mujal natuke pikemalt olnud aga reaalne elukoht oli, on ja jääb Tallinnaks.

 3. Claara ütleb:

  Meil samad mõtted siin, et kumba poodi kasutada. Grossi poe kahjuks on see, et neil on väga viletsad kilekotid. Eile lagunes üks teepeal laiali kui kodupoole tulin.
  Selle poe kasuks, aga räägib hetkel see, et see jääb suvise töölemineku teepeale. Talvel läheks muidugi raskemaks, aga siis meelitaks end kuidagi mõnda selverisse vist kellegi autoga tööjuurest.

 4. HillarP ütleb:

  Mina olen kolmandat põlve tallinlane ning kogu oma teadliku elu Mustamäel elanud, kuid kaks aastat tagasi õnnestus suur unistus teoks teha ning maale kolida :)

  Mis aga puudutab ümberkaudseid poode, siis tegelikult on ju olemas ka Kaja (ma ei tea mis ta praegune nimi on) ning Kännu Kukk. Juhul, kui elukoht on kusagil SolgiNoka taga (kooli ümbruses), siis võib ju käia ka teisel pool polikliinikut olevat poes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*