Minu Eesti 2009

Teeme ära - Minu Eesti 2009Miks ma pole ennast veel 1. mail toimuvate mõttetalgute osalejaks registreerinud?

Sellepärast, et kodukandis Mustamäel on vaid 2 mõttekoda: TTÜ Mõttekahur Ehitajate teel ja Eesti Energia mõttekoda Kadaka teel. Kahjuks on mõlemates arutlusel niisugused teemad, mille kohta mul erilist arvamust pole.

Mind huvitav teema oleks "Valitsemikultuur" aga lähim koht, kus sellest juttu on, asub Von Krahl'i teatris Rataskaevu tänaval. Teine huvitavam teema tundub olevat "Linnaelu" ja selle lähim arutluspunkt on Uue Maailma  Seltsis.

Tahaks ikka rohkem kodukandi(s) asja ajada. Millistes kodades teised Mustamäe inimesed osalevad?

Üks asi, mis mind natuke imestama paneb, on see, et blogides pole eriti näha "Mina registreerisin ennast juba ära" tüüpi postitusi. Blogijad peaks minu arvestuste järgi olema ühiskonna aktiivsem ja innovaatilisem osa ning just niisugustelt võiks suuremat osalemist oodata kui mõnelt teiselt grupilt.

Mõtlen veel natuke aega ja siis teen vist ikka kusagil liitumise ära. Ja kui ei teegi, siis olen üritust ikkagi toetanud: minu blogis jooksid all paremas nurgas vahepeal täiesti tasuta ürituse reklaamid. :)

Sildid: #, #, #, #, #, #
One comment on “Minu Eesti 2009
  1. Rando ütleb:

    Aarne – tegelikult nii palju kui mina olen aru saanud, siis need etteantud teemad on soovituslikud. Kui sul on soov mõnel muul teemal küsimus püstitada, siis sul on võimalus seda teha. Ega see mõttekoda & mõtlemine pole nii reglementeeritud kui esialgu tundub.

    Aga sellega ma olen nõus küll, et liiga vähe blogijaid on märku andnud stiilis “Mina lähen, tule sina ka!” Tubli, et enda poolt algatuse tegid – ühinen sinuga: Mind võite leida Läänemaalt Üdrumalt talguid juhtimas – tulge ja kaege, mis elu maal elatakse! :-)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*