Minu uus sotsiaalmeedia strateegia

Aarne bloog FacebookisKuni siiani uuendas mu blogi uue postituse avaldamisel mu Twitteri kontot ja see tweet ilmus koos kõigi teiste tweetidega ka mu Facebooki seinale. Lisaks ilmus mu blogipostitus Facebooki seinale ka NetworkedBlogs FB rakenduse kaudu. Infot sai paljuvõitu aga millestki loobuda ka ei raatsinud.

Need päevad on nüüd läbi. See postitus on viimane, mis mu Facebooki seinale topelt jõuab!

Uuendused!

Twitteri kaudu jõuab edaspidi minu isiklikule Facebooki seinale ainult postituse pealkiri formaadis "Uus blogipostitus Postituse pealkiri – link postitusele". NetworkedBlogs rakendusel keelan seinale postitamise ära. Nii on mu sein puhtam ja kuivem.

Tegin oma blogile Facebooki lehe ja kõik, kes tahavad oma FB seinal mu uutest postitustest teada saada, on lahkelt oodatud sellega liituma.

Nüüd pean ma blogi fännilehe ja blogi enda promomiseks uue sotsiaalmeedia kampaania tegema. Traditsioonilise iPadi / iPhone loosimiseks mul kahjuks ressursse pole. Kui keegi soovib, siis ta võib mulle mu eelmise sotsmeedia kampaania raames iPhone anda ja ma loosiks siis oma vana telefoni blogi fännilehega liitunute vahel välja. :)

* * *

Strateegia eesmärgiks on suurema õnne ja rahulolu saavutamine informatsiooni ülekülluse vähendamise kaudu ning selle abil maailma paremaks paigaks muutmine.

Tegelikult olen ma ammu märganud, et kui su Facebooki sõbral on firma ja sa seda Laigid, siis läheb asi vahest väga läbuks. Kõigepealt loed Facebookist firma kampaaniast, siis sellest, et su sõbrale see meeldib ja natukese aja pärast loed samas kampaania teadet ka sõbra seinalt. No ja siis säutsub sõber pakkumise ka Twitterisse ja see tweet jõuab otsaga jälle Facebooki seinale. Niisugust käitumist võib muidugi häguselt mõista,firma tahab raha saada, aga mitte heaks kiita.

Käitumine, millest ma eriti aru ei saa on, kui keegi eraisik postitab oma seinale mingi asja ja siis kohe sellele ise "Like" vajutab. Minu meelest peaks postitamise fakt iseenesest piisavaks kinnituseks olema, et postitajale postituse sisu meeldib ja laikimine mõjub juba liigsena.

Lingid:

Sildid: #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*