Minu uus töökoht

Aga palunOma praegusel ametipostil olen olnud juba väga pikka aega. Pika aja peale tüütab pidev tehnoloogia eesliinil olemine lihtsalt ära ja nüüd on aeg uuteks sisse- ja väljakutseteks.

Alates järgmise nädala esmaspäevast, 05.04.2010, töötan uuel kohal - Eesti ühe enamkasutatava portaali Delfi.ee ülemtoimetajana. Minu uueks tööülessandeks saab teistel toimetajatel silma peal hoidmine ning kogu vastutus portaali sisu ja kvaliteedi eest. Tulemas on suured muutused sest portaali sisu on järjekindlalt alla käinud ja niimoodi asi enam jätkuda ei saa.

Saladuskatte all võin öelda, et esimese asjana muutub kommenteerimise süsteem. Praegu sisaldavad need väga suures osas lihtsalt jama ning selle probleemiga oleks pidanud tegelema juba ammu. Teise suure muudatuse võtaks ma kokku sõnadega "Uus aeg nõuab uusi inimesi". Staar- ja lapsajakirjanike aeg on möödas! Kolmandaks suuremaks muutuseks saab reklaamipoliitika.

Kuidas ma kõik need muutused ellu kavatsen viia?

Asjalikum sisu: Praeguste laps- ja staarajakirjanike klaviatuurid ja toolid võtavad üle beebi- ja superstaarajakirjanikud. Pildimaterjali kvaliteedi tõstmiseks hakkavad edaspidi staarfotograafide asemel tööle tähtfotograafid.

Kommentaarid: Sellega on natuke keerulisem aga küllap saan hakkama. Vististi pean algselt ka ise väga palju kommenteerima, et kommentaariumist lihtne labasus välja juurida ja täieliku roppusega asendada.

Reklaam: Reklaami on liiga vähe!  Igale lehele annaks veel paari megapiksli jagu bännereid juurde panna ja ma luban, et need vilguvad ikka oluliselt rohkem, kui praegused.

Igatahes, edu mulle kõigi poolt uuel töökohal!

Sildid: #, #, #
4 comments on “Minu uus töökoht
 1. Priit ütleb:

  Veab sul! Kas tasuta reklaamartikleid läbi sinu saab ka sisse pusida?

 2. Aarne ütleb:

  Loomulikult saab ka tasuta reklaami teha aga see läheb kalliks maksma sest mul on suured taskud.

 3. lipelgas ütleb:

  õnne ja edu uues ametis! ;)

 4. tiia ütleb:

  ma mõtlesingi, et millega sa sel aastal välja tuled :) :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*