Nagu kaks tilka vett: Virtin ja Virgin

Üks välismaa firma on kuritegelikult ühe Eesti firma logo sisse vehkinud. No mingi austus võiks ju olla, eksole. Ei saa ju nii, et kui teise logo meeldib, siis teed väikesed muudatused sisse ja kasutad enda logona. Muidu võib juhtuda nii, et räägid telekas oma lennukitest ja rongidest, aga televaataja ei mõista. Miks räägib koristusfirma mees rongidest?

Pildid ja tsitaadid pärinevad asjaosaliste kodulehekülgedelt.

Virtin - tuntud koristusfirmaOriginaal

Alustasime, et aidata hõivatud inimestel kodu korras hoida, lapsi valvata, poes käia ja mõnikord ka süüa teha. Peagi lisandusid firmakliendid, sest kontorite, kaupluste, söögikohtade ja tootmisruumide endisaegsed koristajad hakkasid oma väheste oskuste ja kesiste töövahenditega ajale jalgu jääma. Kui appi tuli VIRTIN, paranes töökeskkond ja inimesed muutusid rõõmsamaks, sest ei pidanud enam muretsema häirivate pisiasjade pärast.

Koduleht www.virtin.ee

Virgin - vähetuntud kontsernKoopia

Virgin - one of the most respected brands in Britain - is now becoming the first global brand name of the 21st century. We are involved in planes, trains, finance, soft drinks, music, mobile phones, holidays, wines, publishing, space tourism, cosmetics - the lot! What tie all these businesses together are the values of our brand and the attitude of our people. We have created over 200 companies worldwide, employing over 25,000 people. Our total revenues around the world in 2002 exceeded £4 billion (US$7.2 billion).

Koduleht www.virgin.com

Sildid: #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*