Netpoint nüüd veel parem

Alates 15. septembrist on Netpoint (endine Serverimaailm) oma pakettides muutuse teinud. Need, kes enne vähem maksid, saavad nüüd sama raha eest kaks korda rohkem stuffi. Need, kes maksid rohkem, maksavad nüüd kaks korda vähem.

Netpoint.eeMingit asjakohast e-maili või muud teadet ma selle kohta küll saanud ei ole. Kahjuks pidin ma sellest heast uudisest teada saama mitte nii meeldivatel asjaoludel.

Nimelt avastasin ma möödunud kolmapäeval, et mu bloog ei tööta. Vinge ja sisuka lehe asemel kuvati teade, et andmebaasiga ei saada ühendust. Ründasin kohe Netpoindi lehele, et iseteeninduse kaudu asja uurida. Ja esilehel nägingi uudist, et juba ammu on kõik parem kui varem.

Kuna ka phpMyAdmin ei saanud baasiga ühendust, helistasin kasutajatoele. Öeldi, et asjaga tegeletakse ning tõesti tõesti, poole tunni pärast oli asi korras.

Olen nende klient olnud juba alates 2005 aasta veebruarist. Kui alguses tasuta hostingut pakuti, siis registreerisin lihtsalt huvi pärast ära. Kui hiljem asi ootamatult tasuliseks läks, siis enam selleta ei saanud.

Arvan, et hinna ja kvaliteedi suhe on neil täitsa paigas. Kolmekümne viie krooni eest kuus 2000MB kettaruumi, terve pinutäis meiliaadresse, 4 andmebaasi, hunnik alamdomeene ja muud head paremat. Neid olukordi, kus mingi asi ei töötaks on ikka, aga minu jaoks täiesti talutavalt harva. Missioonikriitilist asja ma sinna siiski panna ei julgeks.

Oleks mul ainult niipalju stuffi, mida sinna 2000MB peale laadida. :) Praegu on seal kõigest ~250MB materjali, millest suurem jagu ei ole laiemale üldsusele kättesaadav.

Sildid: #, #, #, #
One comment on “Netpoint nüüd veel parem
  1. okas ütleb:

    Netpoint algse nimega serverimaailm keeras oma algusaegadel sellist sitta kokku + täiesti vastuvõetamatu suhtumine. Et mis iganes nad edaspidi pakuvad või mitu nime vahetavad – ei lähe nende räästa alla kunagi. A muidu jõudu neile.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*