Netpoint tõstab hinda

Netpoint (endine Serverimaailm) saatis mulle eile alltoodud kirja, kus teatab, et seoses igasuguste asjadega kavatsevad nad oma hostingu hindu tõsta. Senise 35.- krooni asemel peab alates 01.03.2007 juba 49.- kuus maksma hakkama. Minul on õnneks pikemaajaline ettemakse tehtud ja uus hinnatõus mind kohe vaeseks ei tee. Eks sügise poole vaatame edasi. :)

Teenuse kvaliteet on neil minu meelest paremaks läinud küll, ehkki üksikuid tõrkeid esineb. Paari viimase päeva jooksul on pidevalt MySql’iga mingeid lühiajalisi jamasid olnud.

Hea klient!

Nagu iga aasta algus, nii on ka 2007. aasta algus Netpoint'i jaoks aeg, kus analüüsitakse ettevõtte hetkeolukorda ning seatakse paika järgneva aasta ja järgneva viie aasta strateegilised plaanid.

Netpoint liigub pikemas perspektiivis järjest kvaliteetsema veebimajutuse suunas. Tahame järgneva 5 aastaga seada uued industriaalsed standardid veebimajutusteenusele ning selle kvaliteedile. Tõestame, et meie poolt välja töötatud serveripargi struktuur (nn. grid, kus mitu serverit on ühendatud kokku ühtseks süsteemiks) õigustab end suure kliendibaasi korral järjest paremini ning on efektiivsem kui tavapärane struktuur, kus igale serverile paigutatakse kõik süsteemi osad iga kliendi jaoks.

Käesoleva aasta jooksul laiendame oma serveriparki veel ühe serverikapi võrra ning aasta lõpuks on Netpoint'il seega 2 serverikappi, kokku 20 Dual Opteron serveriga. Samuti suurendame klienditeeninduse kvaliteeti, palgates juurde kvalifitseeritud spetsialiste. Kuna Iseteenindus on üks klienditeeninduse osa, kavatseme ka seda jõudumööda edasi arendada.

Eesti majanduskasv on jõudnud haripunkti. Tõusnud on palgad ning lähiajal on oodata veelgi suuremat palgatõusu. Inflatsioon on suur ning paljud kaupmehed kergitavad oma hindu. Eesti Pank on hoiatanud majanduse ülekuumenemisest ning leiame, et hoiatus on igati õigustatud. Pangad on asunud laenamist piirama, kuna kardetakse tagasilööki majanduses.

Et tagada Netpoint'i püsimajäämine ning stabiilse teenuse osutamine majanduslikult keerulises olukorras, oleme ka meie sunnitud teenuse hinda tõstma. Hinnatõus võimaldab meil katta suurenenud kulusid eelkõige palgafondile, aga ka jätkata suhteid meie olemasolevate tarnijatega, kes on juba tõstnud või plaanivad selle aasta sees hindu tõsta. Hinnatõus on vältimatu seda enam, et Netpoint on siiani osutanud veebimajutust kõige soodsama hinnaga Eestis (kui arvestada ka pakutavaid ressursse) ning kasumimarginaalid on peaaegu olematud või väga väiksed. Selline strateegia on võimaldanud meil küll väga kiiresti kasvada, kuid samas muutnud ettevõtte haavatavaks olukorras, kui majanduskasv peaks peatuma või, mis veelgi hullem, kui peaks esinema suuremaid tagasilööke majanduses.

Seoses sellega otsustasime alates 1. märtsist 2007. a. tõsta veebimajutuse hinda 35.- kroonilt kuus 49.- kroonile kuus.

Netpoint'i veebimajutusteenuse hind jääb aga edasi äärmiselt konkurentsivõimeliseks, kuna see on meie peamisest konkurendist ja ühtlasi Eesti suurimast veebimajutusteenuste osutajast 2 korda soodsam. Loodame, et meie veebimajutusteenus ise ei jää ka enam sugugi alla meie konkurentide poolt pakutavale.

Soovime kõigile oma klientidele edu ning kordaminekuid äris ja tööl, aga ka paremaid isiklikke suhteid oma lähedaste ja tuttavatega!

Sildid: #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*