Nipid abieluinimestele

Helina, 25.10.2002Ma olen tänaseks päevaks 7 aastat abielus olnud ja niisugune staaž teeb minust teatava spetsialisti inimsuhete alal. Tänasel tähtsal päeval tahan ma lugejatele jagada 2 head reaalsel elul põhinevat nippi abieluõnne säilitamiseks. Siit need tulevad:

Nipp 1: Kui sa mõne kööginõu jälle nii põhja kõrvetad, et see äraviskamisele läheb, siis ei ole veel lahutus majas. Kui kaasa kurjustab, et "selle potiga on jälle ühelpool ja peab ära viskama", siis vasta talle lihtsalt, et "ma panin kogemata pajakinda põlema". Kodurahu tuleb tagasi.

Nipp 2: Helistad poodi minnes kaasale ja küsid, et mida ta poest tahab. Kui tuleb üks kindel tootenimi või mark, siis on kavalam see toode ka poest kaasa tuua. Kõik on rõõmsad.

* * *

Kui sa neid kahte lihtsat näpunäidet ei järgi, siis võib järgneda näägutamine. Vana suhtespetsina võin öelda, et näägutamine pole kunagi parim mingi probleemi lahendamiseks. Toodud näidetes tehtud vigade arvu soovitan miinimumi lähedasena hoida. Need näited põhinevad minu isiklikul elul. Oma abielus oldud 2 557 päeva ga ma tean, millest ma räägin. Sinu läbisõit ja kogemused võivad olla erinevad.

Sildid: #, #, #, #
3 comments on “Nipid abieluinimestele
 1. offf ütleb:

  Huvitav… ma olen ka 7 aastat abielus olnud.
  Aga mul on hoopis teistsugused t2helepanekud
  1. 3 p2eva j2rjest s6pradega tina panna (isegi jaanip2eva ajal) v6ib kaasa tuua mittevajalikke perekondlikke sisepingeid
  2. 88seks kaotsi j22mine (isegi siis kui sa l2hed t2itsa syytule it-meeste 6lle-ja-arvutim2ngude l2bule) v6ib kaasa tuua ebaterveid perekondlikke sisepingeid
  3. kuld, h6be ja muud v22rismetallid on alati ja igas olukorras head vahendid ebatervete perekondline sisepingete leevendamiseks… AGA, kui parsjagu 3 tonni k2ep2rast pole, siis ajab 300 kroonine raamat ja isegi 30 kroonine lill asja 2ra ;)

 2. triinka ütleb:

  Täitsa vahva lugeda, ise leiaks punkte nimetada mõnevõrra rohkemgi.
  Ainult esimesest ei saanud aru… Mis see kinnas asjasse puutub, kui pott prügisse läks?

 3. Aarne ütleb:

  See on elust võetud näide. Peale seda lauset oli teema lõpetatud ja mingit näägutamist ei järgnenud.

1 Pings/ Trackbacks järgnevaks "Nipid abieluinimestele"
 1. […] Eelmine postitus oli mu blogi 1 000. postitus. […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*