Päikesepatareiga taskulamp

Solar FlashlightJust siis, kui sa mõtled, et elu enam paremaks minna ei saa, ta ikkagi läheb. Nüüd on targad ärimehed turule toonud toote, mida vajavad kõik: päikesepatareiga taskulamp!

Kui kunagi tehti nalja niisuguste toodete üle, nagu veekindel käterätik, pimedas helendavad päikseprillid või pedaalidega ratastool siis nüüd on elu muutunud. Google otsing annab otsingu "solar powered flashlight" peale 26 000 vastust. Tegemist on reaalsel eksisteeriva tootega!

Sain tootetutvustuse taskulampide kohta, milles on hunnik LED’e ja mis töötavad ühe laadimisega kuni 8 tundi. Piltidelt jäi mulje, et päikesepatarei laadimiseks vajalik paneel on kohe taskulambi küljes, st kogu kupatus tuleb laadimiseks päikese kätte jätta. Meie kliimatingimustes tundub, et tegu on mõttetu tootega.

Nüüd saavad need, kellele meie praegused ilmad ei meeldi unistada nii: ma tahaksin sinna, kus päikesepatareiga taskulamp on aastaringi kasutatav. :)

* * *

Kuna ma ei olnud seda tutvustust endale tellinud, siis liigitasin ta spämmiks ja kustutasin ära. Samal põhjusel ma mingeid täpsemaid tootja või müüja andmeid siia ei pane.

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*