Kas olete pöördunud talle raha?

Head päeva,

Võid leida nii raske mäleta mind kuid ma olen väga rõõmus ja au teiega pärast uuesti mõned kuud nüüd.See võtab saatuse, julgust ja Jumala kartes, et teid ja samal ajal, et näidata vaevatasu teile hoolimata asjaoludel tehtud asjad ei töötanud vahel nii meile.

Aga ma võtan selle vabaduse Teile teatada, et tehing olime koos töötlemine on lõpuks töötas läbi Jumala lõpmatut armoilla ja olen otsustanud teiega ainult teile teada.Samas, ma ei unustanud oma minevikku jõupingutusi ja katseid, mis aitavad mind üleandva raha hoolimata probleemi ja vääritimõistmist, et me tulla, kuid lõpuks Jumal on vastanud mu palvetele.Oleksin Sinuga enne reisimist, vaid seetõttu, et aeg ei ole minu käsi, ma pidin lahkuma mu partner kohe.

Aga enne reisimist, olen kasvanud ja allkirjastanud panga tšekk, mis pillin 350,000.00 eur Teie nimi hüvitis teie abi ja panust, mida ma olen veendunud, te Hindan väga hästi. Sõbrad, nagu te olete väga harva selles maailmas, minu arvates võlgu sulle. Nüüd kontakti minu sekretär sai oma isiklikud kontaktid:

Nimi: Mr Peter Omire
Telefon: 00229-9314-9467
Post: omire2chambers@yahoo.fr

Sest ta on ainus isik lähdin juhiseid selle kohta, kuidas anda raha sulle ja võite helistada talle kohe saite see oluline sõnum.Ma tõesti hindavad oma jõupingutusi, et sel ajal väga palju seda tunda vaba ja võtke mu sekretär ja küsida temalt, et saata raha teile kohe.

Palun tehke mulle kohe saate seda nii, et saame jagada rõõmu pärast kõiki kannatusi sellel ajal.Võite jõuda teda nagu ma olen vasakul juhiseid teie nimel. Kas meeldiv tore päev ja Jumal õnnistagu teid.

Benard Cahen Esq

Sildid: #, #, #, #
2 comments on “Kas olete pöördunud talle raha?
 1. Diana ütleb:

  No selle kirjaga on ju vähemalt vaeva nähtud:):):)
  Kui uue arvuti sain ja junk filter veel kõigest aru ei saanud siis inglisekeelseid kirju saabus päris märgatav hulk… Ainuke, millest ma aru ei saa, et kas siis tõesti mõni inimene ka uskuma jääb :O

 2. Aarne ütleb:

  Ma usun, et see kiri on tõlgitud Google Translate abil mis pole olnud kuigi suur vaev.

  Kunagi 90’ndatel, kui niisugused kirjad faksiga tulid, siis mõned uskusid. Tänapäeval vaevalt, et keegi õnge läheb.

  Ausalt öeldes ei saa ma täpselt aru, et mida ma tegema peaksin, et mulle lahkelt pakutud 350K EUR kätte saada. :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*