Teie küsite – meie vastame

Google ClassicOn reede ja on jälle otsingute ning leidmiste aeg. Kokkuvõte möödunud nädala huvitavamatest otsingufraasidest millega mu blogisse on tuldud:

Alkohol on parem kui seks
Mercedes on parem kui lihapirukas. Õlu on parem kui redel. Lihapirukas ja õlu on mõlemad väga head. Ega Mercedesel ja redelil kah midagi viga pole. Mitu meetrit on üks liiter?

Mis on holokaust
Wikipedia: Holokaust (kreeka keeles holokauston, 'täielikult ohverdatud'; heebrea keeles השואה HaSho'a, 'häda') on termin, mida üldiselt kasutatakse Teise maailmasõja ajal Saksamaa poolt juutide vastu toime pandud genotsiidi tähistamiseks.

Millised on ohtlikud jäätmed
Ma ei viitsi täpsemat definitsiooni otsida aga põhimõtteliselt on tegu jäätmetega, mis koos tavaprügiga koos prügimäele sattudes on keskkonnale ohtlikud. Põhimõtteliselt käivad selle alla kemikaalid, akud/patareid, õlid, jne. Kui sa seda oma koduaias ukse ette maha ei tahaks valada, siis on üsna tõenäoliselt tegu ohtliku jäätmega.

www.rate.ee, neti.ee, jne.
Kes veebiaadressi brauseri aadressirea asemel veebilehe otsingukasti kirjutab see on meie meeelest loll. Tõsiselt, lehel olev otsingukast ja brauseri aadressiriba on kaks täiesti erinevat asja.

Kuidas panna telefoni arvet kinni
Kui sa oled telefoniteenust kasutanud, siis tuleb arve ära maksta. Selleks, et arve edaspidi ei suureneks, loobu (ajutiselt) teenuse kasutamisest. Loobumiseks võta ühendust oma teenusepakkujaga.

<

p style="text-align: right;">See postitus on osa tasuta veebikoolitusest "Otsinguväljendid, millega mu blogisse jõutakse".

Sildid: #, #, #, #, #, #
2 comments on “Teie küsite – meie vastame
  1. Oudekki ütleb:

    Tead, see võib olla probleemist hiire või tabulaatoriga, et sa kirjutad aadressi kogemata valesse kasti…. Ja otsing annab ju ikka selle vastuse, mida sa tahad :P

  2. Aarne ütleb:

    Võib olla väga väikene protsent on tingitud kogemata valesse kasti kirjutamisest. Kui ma vaatan otsingutulemusi, siis on neid inimesi, kes vahet ei tee, ikka väga palju. Masendavalt palju.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*