Saada oma pilt kosmosesse!

Siiani pole ma veel päriselt kosmosesse jõudnud aga oma nime olen nii Kuule kui Marsile saatnud. Nüüd on jälle avanenud üks tore võimalus kosmosesüstikuga paar kiiremat ringi teha. Nimelt on NASA nõus su pildi kampaania "Face In Space" raames kosmosesse saatma ja seekord saab valida lausa mitme erineva maršruudi vahel. See on ju veelgi vingem, kui oma nime mingil kiibil ilmaruumi saatmine!

Osalemiseks mine NASA Face In Space lehele, kliki nuppu "Participiate", nõustu kasutustingimustega täida lüngad oma nime ja asukohamaaga, vali sobilik väljalennu aeg ja vajuta "Submit". Siis saa pilti veel natuke lõigata ja valmis asi ongi.

Mina (OK, ainult minu pilt) lendan välja 16.09.2010 ja tulen tagasi 25.09.2010. Peale seda saan ma endale ka lendu tõestava sertifikaadi. Niisiis septembri lõpus olen ma juba kolmes erinevas kosmoseskäimise projektis osalenud. Niisugune asi näeb mu CV's ikka väga super välja. :)

Pilet kosmosesse STS133P000007490467

Eestist on praeguseks ~100 osalejat, Soomest ~920, Lätist ~50 ja Venemaalt ~300. See pole küll maailma tähtsaim koht, kus lippu kõrgel hoida aga mulle meeldiks, kui me naabrist paremad oleks.

Järgmine lend, millele end registreerida saab, toimub novembris 2010. Mulle meeldib, et tegu pole mingi poole kuuese bussiga, mis väljub ettemääratud ajal , vaid sul on valikuvabadus oma isikliku ajakavaga arvestada. Kui september ei sobi, vali november. Või vastupidi.

Igati lahe asi mu meelest! Riigiasutus, teadus, haridus, sotsiaalmeedia, jne kenasti kokku pandud ja kõigile osapooltele kasulikult.

Ootan huviga, millal midagi anaoogset Eestis tehakse.

Sildid: #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*