Saadan sulle lõhnastatud kirja

Ma pole veel kunagi kellelegi lõhnastatud kirja saatnud. Nüüd avastasin, et ilma selleta on mu elu tühi ja pime. Otsustasin, et asi tuleb kohe ära teha - kui täna ei tee, siis jääbki tegemata.

Muidugi võiks niisugust asja teha kuidagi vanamoeliselt, kasutades sulepead, paberit, lõhnaõli ja muud säärast arhailist kraami. Kuna olen alati avatud uutele tehnoloogiatele ja lahendustele, siis mina vanamoodi ei tee. Ikka uudseid lahendusi kasutades saadan oma lõhnakirja.

Installisin oma blogile UeberAromaTransfer plugina. Peale väikest seadistamist töötab kõik korralikult.

Natuke raskusi tekitas adressaadi valimine. Kodustele pole ju mõtet romantilisi kirju saata. Neile saab niigi näost näkku öelda, mida vaja. Valisin siis adressaadiks sind, minu blogi lugeja.

Lülita seda postitust lugedes oma arvuti lõhnasüntesaator sisse ja naudi. Kui kõik töötab, siis tunned sa pildil kujutatud lille lõhna. Lille nimi läks mul meelest ära. Pildi tegi Merle.

Orhidee

Kui kõik ei tööta korralikult ja sa siiski lillelehka ei tunne, siis proovi oma lõhnasüntesaatori draivereid uuendada ja tee kindlasti peale seda arvutile restart.

Olen karm romantiline machomees...

Sildid: #, #, #, #, #, #
2 comments on “Saadan sulle lõhnastatud kirja
 1. tiia ütleb:

  tänapäeval näiteks soovitatakse tööavaldusi kirjutada erinevatele paberitele.
  just lõhnavatele või roosade või vesipildiga, et paremini meelde jääks.

  arvan siiski,et peaks vist arvestama, kas karmi alaga meesjuhatajale läheb peale kiisuvesipildiga ja imala löhnaga avaldus.
  ja ega vist kaustikust väljarebiva paberiga ka ei hiilga.

  lõhna suhtes olla ju ka inimesed erinevad.
  aga machod armastavad siis orhideed :)….

 2. Merle ütleb:

  See on dendrobium moniliforme kirjuleheline sort.

  Valik on tegelikult hea, sest selle orhideesordi õitega lõhnastas jaapani keisriperekond oma riideid. Kahjuks pean lisama, et sellel õiel lõhna ei olnud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*