Türgi blokeerib WordPress.com’i

Türgi lippTürgi internetikasutajatel ei lubata enam wordpress.com peal olevaid lehekülgi vaadata. Asja taga on Adnan Oktar, tuntud ka kirjanikunimega Harun Yahya. Talle ei meeldinud mõnede blogide sisu ja ta kaebas asja kohtusse. Tulemuseks ongi see, et Türklased enam wordpress.com saidile ligi ei saa. Lisaks saab lugeda siit: Why We’re Blocked in Turkey: Adnan Oktar.

Lisaks WordPressile on Türgis varem blokeeritud ka YouTube saiti, aga see kestis ainult 2 päeva. Viidatud lehel on hulgaliselt õpetusi, kuidas igasugustest blokeeringutest mööda saada.

Ja niisugune tore riik tahab Euroopa Liidu liikmeks saada. Kui minu arvamust küsitakse, siis mina olen vastu.

Sildid: #, #, #, #, #
3 comments on “Türgi blokeerib WordPress.com’i
 1. Bock ütleb:

  Tõenäoliselt keegi ei küsi su arvamust. Ja minu oma ka mitte. Aga ka mina olen vastu.

 2. Vali Dool ütleb:

  tõenäoliselt kaudselt küsitakse – meie kunnid EU parlamendis ei julge rohelist pressida, kui eestis teema üleval on ja uuringud näitavad, et rahvas on vastu. Siiski ma arvan, et enamus ei ole vastu. Meil suht tolerantne riik. Siiski, tingimused kehtivad ja niikaua kui wordpress blokitud pluss veel viis aastat nad ilmselt liikmeks ei saa. Kui nad üldse tahavad – meenutan Pokk sulle seda türgi euroskeptikut kellega me horvaatias viina viskasime. Selliseid Türgi eurovastaseid on suht palju, kellele ei meeldi poola katoliiklaste kaasarääkimisõigus nende siseasjades jne.

 3. Martin ütleb:

  Tasub mainida, et see Harun Yahya = Adnan Oktar on usuhullust kreatsionist ja evolutsiooniteooria vastane, kes trükib islamistide toel ilusaid ‘teadus’raamatuid ja saadab neid tasuta muu hulgas ka Euroopa koolidesse.

  Lisaks on tuvastatud, et tema ja ta võitluskaaslased on ähvardanud ja ahistanud professorid ja õppejõude, kes ülikoolides evolutsiooniteooriat õpetavad.

  Nagu usuvõitlejale kohane, et meeldi talle õigustatud kriitika ja sõnavabadus ning sellest ka sedalaadsed üritused vaba meediat keelata.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*