Spämmer bonsuna.com

bonsuna.comTeate, mille poolest on tuntud niisugune veebileht, nagu bonsuna.com? Võib-olla selle poolest, et see on sportlik portaal, millelt leiad palju artikleid ja videomaterjali treeningute ning toitumise kohta? Äkki saab erialast nõu küsida maailmameistritelt otse Foorumis? Või  on neil müügil kvaliteetne valik toidulisandeid Manninen Nutraceuticals OY, All-Stars, Activlab ning Finnmax sarjadest- ja seda KÕIGE ODAVAMA hinnaga võrreldes siinamail pakutavaga?

Äkki see tõesti ongi kõik tõsi aga mina tean neid eelkõige selle tõttu, et nad on vastikud spämmerid. Tõsistele pisneesmännidele kohaselt tegelevad nad lisaks keelatud spordikeemiale ka kinnisvara, täiskasvanute mänguasjade  ja tutvumisteenustega.

Paistab, et tegelased on kusagilt mingi suvalise meilinimekirja ostnud ja nüüd lihtsalt lahmivad sinna oma rämpsu saata. Minagi sain mitmele aadressile ja vähemalt üks nendest on niisugune (@hot.ee), mida ma juba üle 5 aasta kellelegi jaganud pole. Selles @hot.ee aadressile saadetud kirjas sai ka teiste kaaskannatajate meiliaadressid ilusasti teada.

Mis veelgi parem, sellele rämpskirjale saadetud vastused jõudsid ka teiste rämpsu saajateni! Niisugust asja pole ammu näinud aga vanasti juhtus seda päris tihedalt.

Kirja all oli niisugune imelik teade:

Probleemide korral info@bonsuna.com
NB! Ole kindel, et tegemist pole nn. suunatud e-mailiga!

Muidugi oli seal olemas ka "Uudiskirjast loobumiseks saada meil" aga mina seda küll klikkida ei taha sest Gmail saab saasta filtreerimisega hästi hakkama.

Sildid: #, #, #
One comment on “Spämmer bonsuna.com
  1. Karl ütleb:

    Mu teine pool sai ka mainitud bisnisist spämmi, kusjuures “loobumiseks” tuli mitu kirja lausa mitmele erinevale aadressile saata.

    Paistab, et steroidid on mõistusele hakanud, kui nii madalale langetakse, et spämmima asutakse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*