Täna teeme ise lapsi

Hoiatan kohe ette, et see postitus ei sisalda õpetust selle kohta, kuidas päriselus lapsi tehakse või kustkohast nad tulevad. Täna teeme ainult ettevalmistusi ilusa lapse saamiseks.

Kõigepealt on vaja välja mõelda, et kellega laps teha: kas oma partneri, sõprade või lausa mõne kuulsusega. Sellest sõltub tulevase lapse välimus ja elu. Kui see keeruline asi on tehtud, siis tuleb minna saidile makemebabies.com ja asjaga pihta hakata. See sait nimelt näitab sulle, milline sinu ja su valitud lapsetegemis-kaaslase  ühine laps välja võiks näha.

Selleks, et oma FaceBook'i või MySpace sõpradega lapsi teha, tuleb ennast saidil registreerida. Partneri ja kuulsustega saab ka muidu hakkama aga siiski pakutakse registreerimise võimalust pea igal sammul. Õnneks saab kogu lapsetegu ka ilma enda kohta mingeid andmeid avaldamata tehtud.

Mina valisin, et teen lapse oma seadusliku abikaasaga. Lõikasin kiirelt ühest fotost meie näod välja ja uploadisin saidile. Tulemused on piltidel näha.

Poeg:

Poiss-Toompark

Tütar:

Tüdruk-Toompark

Mingil imelikul põhjusel ei sarnane kumbki meie tütar selle pildiga sugugi. Kahtlane värk... Britney Spearsiga tehtud tehtud laps tuli hoopis imeliku näoga ja seda pilti ma siia ei pane.

Sildid: #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*