Miks on Eestis halb elada

LippTegelikult mulle meeldib Eestis elada. Kahjuks siiski ajab vahel harva mõni asi kopsu tõsiselt üle maksa ja teised elundid kah sõlme. Umbes täpselt aasta tagasi kirjutasin ma oma blogis sellest, et Eestis on hea elada, kui kellegi maha lööd, siis saad ainult tingimisi karistuse. Vaba maa.

Nüüd on sama tüüp, kes eelmisel aastal inimese surnuks peksmise eest tingimisi karistuse sai, alates 7. juulist jälle tagaotsitav kirjutatakse Ekspressis. Sellel korral kahtlustatakse tüüpi vägivallatsemises ja vargustes.

Ilmselt puudus eelmisel korral "avalik huvi" tüübi vangipanekuks ja see "ei riiva rahva õiglustunnet". Ma ütleksin, et minu õiglustunnet see igatahes riivas. Kui tüüp kätte saadakse, kas ta saab siis jälle tingimisi või pannakse lausa aasta-paarine reaalne karistus peale, seda näitab aeg. Niisugustel päevadel mulle Eestis elada eriti ei meeldi.

Sildid: #, #, #
2 comments on “Miks on Eestis halb elada
 1. Bock ütleb:

  Kuu aega shoki vangistust oleks sobiv vist…

 2. mari-liis ütleb:

  Osakan 6elda vaid, et enamus eestlasi on p2tid ja kaabakad. Te ei tunne inimest vaid otsustate ta halbade tegude j2rgi, headest ei r22gi keegi ja sestap neist ei teatagi.
  See inimene on sydamelt ja seest ehk rohkem v22rt kui paljud muud…
  Oletus: kui sina oleksid selles olukorras ja keegi sinu kohta nii kirjutaks oleks ilmselt asi teine.
  Sellisel juhul t2naksid riiki ja prooviksid uuesti alustada ja alati ei 6nnestu see kahjuks.
  inimene pole kunagi ise alati syydi vaid teama tegusi m6jutab suurel osal yhiskond ja need kellega sa suhtled. ja kui s6brad kord juba valesti valitud siis kahjuks ka see sirge ja edukas tee l2inud ja raske on rajale tagasi saada…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*