Tõelise mehe taustapilt

Minu koduarvuti desktopSelleks, et olla tõeline meest peab teadma asju. Mida selga panna ja mida mitte, kuidas mingis olukorras käituda ja mida vältida, millised aksessuaarid on IN ja millised OUT, jne. Terve hunnik erinevaid reegleid.

Üks sait, kust ikka ja jälle head nõu saab, on magnificentbastard.com. Sinna saavad inimesed spetsialistidele oma muredes küsimusi saata.

Täna sain jälle kinnitust, et mina olen igati vinge mees. Näiteks sain ma teada seda, et minu arvuti desktop vastab kõigile reeglitele.

Kes linki klikkida ei viitsi, sellele teadmiseks, et Windowsi puhul õige mees taustapilti ei kasuta ja Mac’i puhul valib taustaks “Solid Color“. Ehkki ma nooremast peast ka natuke eksperimenteerisin, on just niisugused seaded mul juba aastaid kasutusel.

Minu tööarvuti Desktop

Sildid: #, #, #
5 comments on “Tõelise mehe taustapilt
 1. Martin ütleb:

  Kui nüüd päris aus olla, siis maci laptopil tuleb seda desktoppi nii harva ette, et isegi kui seal pilt on (värvi asemel) siis näiteks mina seda eriti tihti ei näe ega kasuta.

 2. äratundmisrõõm oma desktopilt, ka juba aastaid :) Lisaks eelmainitule, et “tõeline mees” kasutab taustavärvina keskmist v. natuke tumedamat halltooni, värvid on nõrkadele :P

 3. offf ütleb:

  Heh
  Tõeline Mees ei kasuta üldse Windowsi vaid linuxit. Aaga eriti suure algustähega Tõeline Mees on endale leidnud mingi eriti challenging nishi-OSi. PC-Solaris ja QNX on näiteks algatuseks päris head.

 4. vbnvbnvbn ütleb:

  Tõelisel mehel on desktop pahna täis?

 5. Aarne ütleb:

  Mis teha, kõik on vajalikud ikoonid mida ma igapäevaselt kasutan. Desktopilt saab nad lihtsalt kiiremini kätte, kui startmenüüs surfides.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*