Käes on jälle reede

Michael Jacksoni haudKäes on jälle suvi. Käes on jälle reede. Aeg on teha kokkuvõte viimase aja otsinguväljenditest millega mu blogisse on tuldud.

Millest kirjutada blogis?
Sellele küsimusele ma head vastust ei tea. Ehkki ma pingutan kõigest väest, on maailmas endiselt miljardeid inimesi, kes mu blogi ei loe. Pingutan edasi. Ühks näpunäiteks võiks olla, et kirjutada nendest asjadest, mis endale huvi pakuvad, näiteks sellest, mida sa hommikuks sõid või mida su kass teeb. :)

Miks inimesed kannavad musti riideid
Musti e. räpaseid e. pesemata riideid selle pärast, et pesumasin läks katki. Musta värvi riideid kannavad inimesed selleks, et oma ebakindlust varjata. See info pärineb ühistranspordist ühe noore ema käest. Ta laps küsis, et miks sellel onul musta värvi riided seljas on ja just niisuguse vastuse ta ema andis. Lugu juhtus umbes 10a tagasi ja mul tõesti olid mustad teksad jalas ning must t-särk seljas.

Kalori kalkulaator
Kasuta tavalist, Windowsiga kaastatulnut või siis lauakalkulaatorit. Hoolimata sellest, et kalorid on energia mõõtühikud, käib nende liitmine ja lahutamine täpselt sama moodi, nagu teistegi numbritega.

Korter mustamäel
Kui tahad kinnisvara osta / müüa / vahetada, siis proovi ikka mõnda spetsiaalset saiti, mitte Google või Neti otsingut. Kõvemad kinnisvaraportaalid on city24.ee ja  kv.ee. Moekad inimesed saavad pakkumistel silma peal hoida ka RSS vahendusel ja niisugust toredat teenust pakub hiid.ee.

.odt kuidas avada
.ODT on OpenOffice.org tekstidokumendi formaat ja selle avamiseks on vaja OpenOffice programmi mille saad siit. Kui sul on juba olemas Microsoft Office, siis piisab ka vastava plugina installimisest.

See postitus on osa tasuta veebikoolitusest "Otsinguväljendid, millega mu blogisse jõutakse".

Sildid: #, #, #, #, #, #
7 comments on “Käes on jälle reede
 1. Priit ütleb:

  Kas oled ebakindlusest vahepeal üle saanud?

 2. Aarne ütleb:

  Musti teksapükse pole mul juba aastaid olnud. Mustad t-särgid (tavaliselt mingi pildi või kirjaga) ja kingad on endiselt au sees. Must ülikond on samuti olemas aga ma kannan seda umbes 2 korda aastas.

  Nüüd olen enesekindel nagu jõehobu või pääsuke.

 3. Offf ütleb:

  Käes on jälle reede, käes on jälle suvi. On aeg teha nädala kokkuvätet. Selle nädala jooksul sai joodud: 5L kalja, 2l Coca Colat, 1 x 0.5l viina, 1 x 0.7l brändit, 8 x 0.33 “Saaremaa Tuulikut”, 10 x 0.5l “ROCKi”. Seda kõike muidugi mitte üksi. Üldiselt täiesti tagasihoidlik nädal on olnud. Ahajjaaaa… otsisõnaga alkohol :)

 4. Aarne ütleb:

  Õnneks on reede ja saab skoori parandada.

 5. Offf ütleb:

  Aarne, juba ongi parandatud :)

 6. Soprano ütleb:

  .odt kohta küsis mult üks sugulane just paar päeva tagasi. See võiski tema otsing olla. :)

 7. Aarne ütleb:

  @Offf Niimoodi meie elu paremaks lähebki, kui inimesed järjest uute tulemuste ja rekorditeni pürivad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*