Topelt.net ja jõukus majas

Topelt.net on niisugune püramiidskeem, kus sa oma lehe reklaamimise eest võid raha saada. Kuna mul on suur pere ja vaesus majas, siis hakkasin uuest teenimisvõimalusest kinni. Tasuta raha kulub ju ikka ära.

Joonistasin neile 60x60px pildikese, mille nad koos lingiga oma lehele üles panid. Selle eest maksin 1 (ühe) krooni. Peale seda maksab see sama koht juba 2 krooni. Kui keegi selle 2 krooni ära maksab, siis kukub minu link ühe koha võrra allapoole ja mina saan oma krooni tagasi. Järgmine inimene ostab jälle sinna veergu koha ja ma saan jälle krooni. Investeering tulevikku.

Rikkus tuleb majja nii et mühin taga. Varsti lähen poodi kalleid asju vaatama. Lihtsalt et teaks, kuhu oma tulevane varandus kulutada.

Nüüdseks on keegi minust 2 korda rohkem maksnud ja mind teise ritta tõuganud. Ma veel kaalun, et kas mul ikka niipalju raha vaja on, et endale uus esireakoht osta.

Üldiselt pean ma püramiidskeeme juraks ja nendest kunagi osa ei võta. Seekord õnnestus mul lihtsalt esimeste hulgas olla ja oma raha peaks ma nüüd topelt tagasi saama.

Pilt on veel eilsest, kui ma esimene olin.

Topelt.net

Sildid: #, #, #, #
One comment on “Topelt.net ja jõukus majas
  1. maik ütleb:

    kui see kuulsust rohkem kogub võib sellest päris spets asi tulla!

1 Pings/ Trackbacks järgnevaks "Topelt.net ja jõukus majas"
  1. […] aega tagasi tegin investeeringu oma bloogi populaarsuse tõstmiseks. Maksin 1 (ühe) krooni ja ostsin endale elu esimese bänneri […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*