Minu ettekujutuses oli/on türistor üks üsna pisike jublakas ja et tema jaoks kohe omaette ruum on, tunduski naljakas.
Lisa kommentaar
Uusim postitus
Teeme MIUI’le äpisahtli
Kui sa esmakordselt MIUI kasutajaliidesega telefoni kasutama juhtud, siis võib üllatus olla suur, kui avastad, et äppide sahtlit (app drawer) polegi. Kõikide äppide ikoo . . .
Juhuslik postitus
Jõuluvana vs. jumal
Pilt: Santa vs God. Jaga sõbraga: Share on Facebook (Opens in new window) Facebook Share on X (Opens in new window) X Print (Opens in new window) Print Seonduvad postitused: 2 ninjat 05.12.2006 Ninjapäevaga seoses maskeerisime ennast Marianniga ninjadeks. Nüüd...
Mis selles türistoris nii imelikku või naljakat on? Hulka aastaid tagasi oleks olnud hoopis türatroniruum :)
https://et.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCratron
Minu ettekujutuses oli/on türistor üks üsna pisike jublakas ja et tema jaoks kohe omaette ruum on, tunduski naljakas.