Turundusnõuanne majutusasutustele

ReklaamÜle pikema aja ööbisin möödunud nädalavahetusel ühes Pärnu majutusasutuses. Kõik oli tore, ehkki toas ei olnud ei rõdu ega vanni. Lisaks sellele ei olnud toas ka mingit informatsiooni. Ma ei saanud mitte kuidagi teada, mida hotelli restoranis süüa antakse, millisel numbril taksot tellida või milliseid toredaid meelelahutusasutusi läheduses leida võib.

Pane hotellituppa info nende mõnusate lisateenuste kohta, mida sa ise pakud!

Lepi lähedalasuvate asutustega kokku, võta neilt väike tasu, et nad saaksid nimekirja oma teenustega su tubadesse panna.

Niisugune tegu tooks kasu kõigile osapooltele: külastaja oleks teadlik teda ümbritsevatest võimalustest ja müüjate sõnum jõuaks otse sihtgrupini. Lisaks oleks administraatoril tööd vähem kui ta ei peaks nii palju külastajate küsimustele vastama. WIN-WIN.

P.S. Kaks piiblit öökapis ei asenda korralikku infomaterjali.

Sildid: #, #, #, #
5 comments on “Turundusnõuanne majutusasutustele
 1. Celtic ütleb:

  Kas tõesti on endiselt piiblid öökapi sahtlites?

 2. Aarne ütleb:

  On! Minuteada on tegemist mingi rahvusvahelise tavaga. Samas olen ma välismaal ka niisugustes hotellides olnud, kus piiblit pole.

 3. lipelgas ütleb:

  ühel hommikul hõisati raadios, et eestis on jälle odavam puhata kui väljamaal. ilmselt ongi, kui majutusasutused jm tursimiga tegelejad teevad kõik selle nimel, et klient sinna võimalikult VÄHE raha jätaks.

 4. Merle ütleb:

  Sa unustasid lisada, et tegelikult lubati meile tuba nii rõdu kui ka vanniga, aga kohale jõudes ei olnud toas kumbagi. Administraator ütles küsimise peale, et tema küll ei tea, kuidas selline viga võis juhtuda.
  Loomulikult ei olnudki see selle konkreetse administraatori viga. Tegelikult käis ju aken lahti ja sügavat dushialust vaadates võis seda ka vanniks pidada.

 5. Aarne ütleb:

  Minu postitus käis selle kohta, et vaesel ajal oleks kaval oma teenuseid rohkem ning paremini müüa ja niiviisi rohkem raha teenida. Lisaks saaks raha küsida ka partneritelt, keda oma tubades reklaamida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*