Veebiteenus: Anna oma allkiri

Kas sina oled oma vastu- või pooltallkirja juba andnud?

Võimalusi nii poolt- kui vastuallkirjade andmiseks muidugi on nii siin kui seal, aga igaühele sobivat ikka ei leia. Mida peaksid tegema need, keda ei huvita ei vabadussamba ümber toimuv ega riigikogujate palgad? Inimesed, kes toetavad öist alkoholimüüki või vihkavad kasiinosid? Need, keda näiteks poliitika üldse ei huvita? Nendele seni head lahendust polnud.

Olemasolevatel allkirjakogumistel on tihtipeale küsimus või toetusavaldus täiesti valesti püstitatud. Niisugune ülekohus minule ei meeldi. Käivitasin toimeti, kirjutasin koodi ja valmis ta ongi: Veebiteenus: Anna oma allkiri. Anna ükskõik, mille poolt või vastu - ise saad valida. Sõnasta täpselt endale sobiv lausung ja toeta seda! Või ole vastu.

Mine aadressile toompark.com/allkiri, kirjuta oma nimi, väide, mille poolt või vastu oled ja pane allkiri ära. Soovi korral, nagu mu veebiteenuste puhul ikka, saad endale ka blogisse või muidu kodulehele väljapanemiseks ka tunnistuse. Nii testi tegemine kui tunnistuse väljastamine on allkirjastajale tasuta ja liigseid isikuandmeid ei küsita. Digiallkirja kahjuks anda ei saa. Kasutuskordade arv ei ole piiratud ja sa võid ühe korraga kõige, mis südamel on, kohta allkirjad ära panna.

Mina olen oma allkirja juba andnud!

Käesolev tunnistus on välja antud tõestamaks, et

Aarne

on andnud oma allkirja

lahedate veebiteenuste POOLT!


Anna oma allkiri / Aarne bloog

Ehkki kogu testgrupp jagas lauseehituse esimesel katsel ära, panen siia siiski väikese õpetuse: kasutada tuleb õiget käänet. Selleks, et tulemus oleks adekvaatne lause, tuleb pikemasse lahtrisse pooldatav või vastustatav asi õiges käändes kirjutada, minu allkirja puhul siis "lahedate veebiteenuste".

Kui oled tehnoloogia- ja veebiteenustehuviline, siis võivad sulle huvi pakkuda ka minu teised veebiteenused:

Sildid: #, #, #, #, #, #, #, #
2 comments on “Veebiteenus: Anna oma allkiri
  1. raudpats ütleb:

    Pärast allkirja andmist” ikka…

  2. tauno üllaste ütleb:

    Lahedate veebiteenuste poolt!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*