WordPress 2.8.5 tugevdus

WordPressEhkki kuu lõpus on oodata uut WordPress'i versiooni 2.9, lasti täna välja tugevdusversioon 2.8.5. Nagu ikka, on uues versioonis mõned turvauuendused ja seetõttu on kõigil kasutajatel ülimalt soovitatav uuendada.

Tähtsamad tuvauuendused on "A fix for the Trackback Denial-of-Service attack that is currently being seen (loe siit)" ja "Removal of areas within the code where php code in variables was evaluated". Ma ei oska neid ilusasse emakeelde ümber panna aga tegu on tõsise asjaga.

Ehkki uue versiooni ootuses ei viitsiks võib olla uuendada, soovitaksin ma seda siiski teha - see on ju nii lihtne. Minul on igatahes uuendus tehtud.

Sildid: #, #, #, #, #
2 comments on “WordPress 2.8.5 tugevdus
  1. indrek ütleb:

    Ma pean tunnistama, et mul jookseb WordPress juba aasta otsa tollase versiooni peal. Pole söandanud uuendada. On Sul kuskil mingi wordpress-update-for-dummies tüüpi juhend ka? Et mida ja kuidas teha, et asi ära uuendada?

  2. Aarne ütleb:

    2.6 peal veel automaatne upgrade ei töötanud. Seega teeksin ma igaks juhuks nii andmebaasist kui failidest varukoopia ja kopeeriks vanad failid lihtsalt uutega üle.

    Vanasti tegin ma alati nii ja ühtki probleemi polnud. Ametlik õpetus ütleb veel, et kõik pluginad tuleks enne failide uuendamist samuti välja lülitada aga ma ei viitsinud seda kunagi teha.

    Uuendus tuleks kindlasti ära teha sest vahepeal on vanemates versioonides kõvasti turvaauke leitud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*