28 aasta vanune mööbel koolis

PärnuGerd Tarand, kes muuhulgas on kõva blogija ja Mustamäe halduskogu liige kutsub oma blogis aktiivseid lapsevanemaid üles toetama ideed, et leitaks vahendid Arte Gümnaasiumi 28 aasta vanuste laudade ja toolide uuendamiseks.

Juunis plaanib TTÜ avaliku halduse instituut kolida uude Sotsiaalteaduskonna majja ja oma paar aastat tagasi soetatud mööblit kaasa ei võta. See mööbel on nüüd soodsate hindadega müügis.

207 000 krooni eest saaks välja vahetada kogu kõik lauad ja toolid aga raskel ajal koolil endal niisugust raha pole. Tallinna Haridusamet samuti toetamisel kuigi innukas ei ole. Gerd Tarand pakubki siinkohal välja niisuguse idee, et mõjutaks Haridusametit:

Tallinna Haridusameti juhataja on kusjuures Andres Pajula. Soovitan kõigil aktiivsetel lapsevanematel Arte Gümnaasiumist ja mujalt talle helistada numbril 6 404 590 või kirjutada aadressil andres.pajula@tallinnlv.ee ja küsida, et kas tõesti lastakse selline erakordne võimalus kooli mööblit uuendada lihtsalt käest. Vastutav abilinnapea on kusjuures, minu lemmikabilinnapea, Kaia Jäppinen. Temalegi võib kindlasti sama küsimusega helistada numbril 6 404 104 või kirjutada aadressil kaia.jappinen@tallinnlv.ee. Ma nii kuri inimene ei ole, et mobiilinumbreid jagada aga eks kui nad tabamatuks jäävad kellelegi, küsige.

Mina igatahes kavatsen nüüd vastavatele inimestele järelpärimise ära saata. Enne valimisi peaks ametnikud natuke lahkemad kah olema, kui muidu. Üks laps mul juba käib Artes ja sügisest läheb suure tõenäosusega teine kah. Ma pole küll kodus erilist kurtmist kuulnud, et laud on paha või tool torgib aga koledad pidid nad küll olema.

Sildid: #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*