Vana mööbel Arte Gümnaasiumis VOL2

Haapsalu - TallinnNädal tagasi kirjutasin ma sellest, kuidas Tallinna Arte Gümnaasium kasutab 28 aasta vanust mööblit ning kuidas just praegu oleks suhteliselt soodne võimalus seda uuendada.

207 000 krooni eest saaks peatselt Koplisse kolivalt Tallinna Tehnikaülikooli avaliku halduse instituudilt osta kogu kooli lauad ja toolid. Raskel ajal aga koolil endal raha pole. Mustamäe halduskogu liige Gerd Tarand soovitas kõigil  aktiivsetel lapsevanematel Arte Gümnaasiumist ja mujalt ühendust võtta Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula ning vastutava abilinnapea Kaia Jäppineniga.

Saatsin samal päeval mõlemale meilitsi küsimuse, et kuidas nad Gerd Tarandi blogis tõstatatud probleemi suhtuvad.

Andres Pajula vastus saabus juba paari tunni pärast. Au ja kuulsus talle kiire reageerimise eest! Vastus see eest oli kurb: tema asjasse ei suhtugi ning blogi ei loe. Arte Gümnaasiumi õppekeskkonna arendamise eest vastutab koolijuht ja kooli aidataks vastavalt vajadustele ja võimalusele.

Ka Kaia Jäppineni vastust ei tulnud kaua oodata, juba järgmise päeva õhtul oli see kohal. Vastus sisaldas suure hulga juba tehtud tegemiste kokkuvõtet, tõdemust, et on majanduslangus ja kellelgi raha pole. Soovituseks ütles ta, et äkki õnnestub Arte Gümnaasiumil ja Tallinna Tehnikaülikoolil kokku leppida pikaajalise maksegraafiku osas.

Mustamäe linnaosa reservfond pidi kah omadega otsas olema ja paistab, et seekord läheb soodne võimalus vett vedama. Kurb.

Sildid: #, #, #, #, #, #
One comment on “Vana mööbel Arte Gümnaasiumis VOL2
  1. Validool ütleb:

    Ah reservfond otsas? Võiks kihla vedada, et see nii ei ole. Ükski linnaosavanem ei löö fondi nii pikalt enne valimisi laiaks. Parimal juhul on see valimisteks “ära planeeritud”.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*