Esimene koolipäev

Koolilapsed Mariann ja HelinaNende ~3700 Tallinna lapse hulgas (üle Eesti kokku 41 700), kellel täna kõige esimene koolipäev on, on ka minu Helina.

Kõik vajalikud koolitarbed on olemas ja vastne õppur on ise üsna positiivselt meelestatud. Siiski tundub mulle praegu, et pigem on elevus tingitud tervest virnast uuest kraamist, mitte vastavanenud võimalusest tohutult koolitarkust omandada.

Tore asi on ka see, et esimest korda õnnestub ka meie perel mingisugust toetust saada ja seda tervelt 5K. :) Siis, kui Mariann 7 aastat tagasi esimesse klassi läks, polnud niisugust lahedat asja, et esimesse klassi minejatele raha antakse, veel välja mõeldud.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #
5 comments on “Esimene koolipäev
 1. Toivo ütleb:

  Mul läks kooli kolm. Kõige noorem esimesse. Ja selle 5k eest peaks vist tõesti tänulik olema.

 2. G ütleb:

  Tänulik peab muidugi olema. Aga küsimus on hoopis selles, et kas oled nüüd müüdud mees? Mõni müüb end koogitüki või teatripileti eest. 5k on muidugi midagi muud, aga siiski kuidagi odav. Ma loodan, et Sa oma selget meelt selle näruse 5k pärast kaotama ei hakka ;)

 3. Aarne ütleb:

  Saadav toetus ei mõjuta mind valimistepäeval, kui sa seda mõtlesid.

 4. Toivo ütleb:

  Tänulikus ja müüdavus on kaks iseasja. Kui ma seda 5000 krooni ei saaks, poleks midagi. Kui ma selle 5000 krooni eest peaks lähenevate valimiste valguses midagi tegema, siis võivad nad oma 5000 teadagi kuhu pista.

  Tegelikult on valimistega nii, et Eurovalimistel oli valitav algusest peale selge. Nüüd aga ei oska enam kedagi valida. Ühtegi sobivat üksikkandidaati ka pole.

 5. Aarne ütleb:

  Sama mure siingi aga valimata kah jätta ei saa. Raske olukord.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*