Asjalik artikkel SMS-laenudest

HeinapallPostimehest saab lugeda üht asjaliku artiklit SMS-laenust: "Helen Veski: SMS-laenust tegelikkuses". Ma olen selle artikliga täiesti nõus. Minu meelest on kogu see kiirlaenunduse asi hästi ja lihtsalt selgeks tehtud.

Lugedes kommentaare tundub mulle, et selle artikli lugejad ja kiirlaenude raevukad vastased üldisemalt on valdavalt täielikud lollpead. Neile tehakse asi puust ja punaselt selgeks, aga nad ei saa aru. Palju juratakse mingi "eetilise vaheltkasu" piirist. Kui palju on eetiline "vahelt võtta"? Kas mitte kogu elu ei käi nii, et ostame odavamalt ja müüme kallimalt edasi?

* * *

Lihtsalt veelkord igasuguste kahtluste vältimiseks: Ma ei ole ühegi sms- või muud kiirlaenu pakkuva ettevõttega mitte kuidagi seotud. Ma ei ole kunagi kiirlaenu võtnud.

Sildid: #, #, #, #, #
2 comments on “Asjalik artikkel SMS-laenudest
  1. Tõnis ütleb:

    Tõepoolest oli tegemist asjaliku arvamuslooga. Põhijoontes nõustume ka meie seal öelduga, ent mõnel teemal jätkasime arutlust:

    http://kiirlaen.info/blog/2008/07/07/kommentaariks-helen-veski-sms-laenude-arvamusloole/

  2. Paula Gre ütleb:

    Eks kiirlaene ole ka erinevat masti. Kindlasti tuleb enne igasugustele asjadele alla kirjutamist (või SMS-i saatmist) lugeda, millega tegu. Minu arust on ainult tore, et tänapäeval on õnneks ka võimalik väga mugavalt võrrelda, millised võimalused laenudeks sul saada oleksid.

    Ise mõtlen näiteks kodulaenu võtmisele ja käin aeg-ajalt ikka intresse piilumas siit https://www.coolfinance.ee/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*