Mina – rekordimees

Nüüd olen ka mina üks nendest, kes osales maailmarekordi ID-kaardiga allkirjastamises sooritamise katses. Loodetavasti saab rekord ikka püstitatud.

Kahjuks ei saa jällegi läbi nutu ja halata.

Vasakpoolne pilt näitab rekordipüstitamise avalehte nii, nagu see Firefox 2.0.0.14 kasutades välja paistab. Kole. Parempoolne pilt on IE7 ekraanipauk.

ID rekordileht Firefox 2.0.0.14 . ID rekord IE7

Firefoxi kasutajana oleks ma allkirjastamiseks pidanud mingisuguse plugina installima. Kaalusin juba rekordisooritusest loobumist, aga otsustasin siiski IE'd kasutades allkirja ära anda. Viimast korda. Pangale kõlbab ka ilma pluginata sisselogimine aga rekordi jaoks mitte. Imelik mu meelest.

Tekst, millele allkiri antakse, on järgmine:

Kinnitan oma digiallkirjaga, et soovin osaleda digiallkirjade kogumise maailmarekordi püstitamisel ja muudan oma elu ID-kaardi abiga järjest mugavamaks!

Pärast hääle andmist kasutan ID-kaarti aktiivselt igapäevaste elektroonsete teenuste kasutamiseks: teen ülekandeid internetipangas, sõidan ID-piletiga, digiallkirjastan lepinguid, muudan paberarved e-arveteks, uurin kooliasju eKoolist, ajan autoasju paberivabas ARK-is, hääletan valimistel internetis, olen liikluses teistele eeskujuks ja sorteerin prügi :)

Võin rahuliku südamega kinnitada, et minu antud allkiri on antud puhta südametunnistusega. Ainuke paberarve, mis mulle tuleb, on korterimaks. E-kooli kasutan niipalju, kui võimalik. Võiks rohkem olla. ARK'iga mul juhiloa puudumise tõttu asju ajada pole. Prügi sorteerin, aga võib-olla mitte niipalju, kui võiks.

Allkiri antud

Allkirjastamine läks libedalt ja pärast väljastati mulle ka vastav tunnistus.

Nagu ma aru olen saanud, siis seda rekordit on välismaalastel väga raske purustada isegi siis, kui meil allkirja andjate arv väga madalaks jääb. Neil nimelt niisugust vinget tehnoloogiat veel pole. Võibolla olen siiski millestki valesti aru saanud.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #, #
One comment on “Mina – rekordimees
  1. Tõnu ütleb:

    Minu Firefox näitas igati tip-top pilti. Ja sama versiooniga tegemist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*