E-kool’iga endiselt viletsus majas

E-koolLaps tuli eile koolist paberiga, millel hinneteleht, ja nõudis sinna minu allkirja.

Vastu tahtmist andsin.

Minu teada peaks õpetajal täpselt näha olema, et milline lapsevanem oma lapse koolielul E-kooli kaudu silma peal hoiab ja nendele ju poleks vaja paberit saata.

Mõnes koolis see niimoodi toimibki aga mitte Tallinna Arte Gümnaasiumis. Selle kooli õpetajate E-kooli kasutamisega ma endiselt rahul ei ole. Kuidas midagi paremaks teha, samuti ei tea.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #, #
5 comments on “E-kool’iga endiselt viletsus majas
 1. Bock ütleb:

  Aga mis juhtub su lapsega kui sa ta tunnistusele alla ei kirjuta?

 2. Aarne ütleb:

  Tegu polnud tunnistusega, need saab vist alles 21. märtsil.

  Saadeti lihtsalt paber, kus peal kõik hinded ja märkused. Paistis kangesti selle moodi, et E-kooli õpetajaosa kaudu trükitud.

 3. Jass ütleb:

  kuule… kui vähegi saad, ära virise!

 4. Aarne ütleb:

  Kui saaks, ei viriseks. Kiita oleks ju palju parem. Kasutustingimused

 5. andres ütleb:

  E-kooliga ei maksa väga leili minna. Tuleb endale aru anda, et e-kool on sekundaarne asi. Palju olulisem on iga päev lapse õppimise vastu huvi tunda ja ta päevikusse vaadata.

  Õpetaja jaoks on e-kool lisatöö ja see ei kergenda mitte kuidagi põhitööd. Kui väga virisema hakata, siis juhtub nii, et ühel päeval e-kooli enam hindeid ega kooliülesandeid ei ilmu – õpetajal ei ole lihtsalt aega seda teha.

  Lauri Leesi on õige koolmeister – ta teab, mis on oluline ja mis mitte. Kuigi ta esineb ise e-kooli reklaamis, ei kasuta tema kool e-kooli (vähemalt mingi aeg tagasi oli veel nii).

1 Pings/ Trackbacks järgnevaks "E-kool’iga endiselt viletsus majas"
 1. […] südametunnistusega. Ainuke paberarve, mis mulle tuleb, on korterimaks. E-kooli kasutan niipalju, kui võimalik. Võiks rohkem olla. ARK'iga mul juhiloa puudumise tõttu asju ajada pole. Prügi […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*