Kaitse oma koduarvutit: 2. Windows Update

Eelmises postituses "Kaitse oma koduarvutit: 1. Tee seda targalt" virisesin ma mõnede soovituste üle Windows Update ja antiviiruste kasutamisel. Seekord siis mõned näpunäited.

Windows Update

Uuenda oma Windowsi Windows Update abil, kui ära lase arvutil seda automaatselt teha. Tee seda käsitsi. Tee paremklikk töölaual oleval "My Computer" ikoonil ja vali "Properties". Edasi vali tab "Automatic Updates". Määra Windows Update seadeteks "Download updates for me, but let me choose when to install them." Või "Notify me but don’t automatically download or install them".

Windows Update

Esimesel juhul tõmmatakse kõik uuenduseks vajalik sinu arvutisse ja informeeritakse tegumiribale ilmuva ballooniga, kui uuendused on kohal. Klikkides balloonil saad uuendused paigaldada. Vali kindlasti "Custom installation", siis saad valida, et millised uuendused su arvutile paigaldada.

Teisel juhul antakse sulle lihtsalt teada, et uuendused on Micrososfti saidil saadaval. Paigaldamiseks pead internet Esplorer’i "Tools" menüüst valima "Windows Update" või suunama oma brauseri (seekord siis ainult IE) Windows Update lehele. Jällegi soovitan ainult käsitsi paigaldamist.

Ka Firefoxi abil saab Windowsi parandada ja uuendada. Suuna brauser aadressile windowsupdate.62nds.com ja järgi seal olevaid õpetusi.

Järgneb...

Sildid: #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*