Firefox 2.0

FirefoxInstallisin eile õhtul kodumasinasse vastse Firefox 2.0'i.

Esimene ebameeldiv asi, mille avastasin, oli see, et klahvikombinatsioon ALT-S on kasutusele võetud History väljakutsumiseks. Minul kasutas sama klahvikombinatsiooni Sage plugin, mida ma kasutan RSS lugemiseks. Lahendust sellele ei leidnudki ja nii pidin toolbarile Sage nupu panema.

Teine ebamugav asi on see, et igal tabil on oma ristike, millest seda kinni panna. Minul on käe sisse harjunud, et tabe saab sulgeda paremast servast. Kiire Google otsing aitas selle probleemi lahendada. Samuti on segav see, et natukenegi suurema avatud tabide arvu korral ei näidata neid kõiki ja kuvatakse scroller. Ka sellele probleemile on lahendus olemas. sellelt lehelt lehelt leiab veel nii mõnegi õpetuse.

Ülejäänud uuendused otseselt ei seganud, aga pole neid jõudnud veel piisavalt kasutada.

Firefoxi enda otsinguvõimalusi pole ma kunagi kasutanud sest koduleheks sätin ma alati enda isetehtud otsingulehe millelt saan otsida kõigist vajalikest otsingumootoritest.

Session restore tundub asjalik olevat aga kuna minul jookseb masin väga harva kokku, siis erilist kasu tast pole.

Feedide majandamisest ma kah puudust pole osanud tunda, sest RSS'i loen Sage abil ja olen sellega täiesti rahul.

Töömasinasse jätan hetkel 1.5.0.7 versiooni.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #
One comment on “Firefox 2.0
  1. Priit ütleb:

    AltS probleeme ie valmista. muud probleemid samad, mis sul. Session restore ei ole cräshi vastu vaid lihtsalt saada jätkata kust brauseri sulgemisel pooleli jäi. nii vähemalt kasutan mina seda. enne oli plugin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*